Přípravky proti komárům

Komár je asi nejznámější a jedním z nejotravnějších hmyzích škůdců, který obtěžuje zvláště v letních měsících. Nejčastěji nás obtěžuje komár obecný, ale můžeme narazit i na komára útočného a komára pisklavého. Samice si pochutnávají na krvi živočichů a když je příležitost, bodnou za účelem sání i člověka. Při bodnutí může dojít i k přenosu chorob.

Larvy a kukly komárů žijí ve vodě a mohou se objevit i v zahradních bazénech. Proti komárům dospělcům lze použít zvukové plašiče, nebo pachovými odpuzovači, někdy
postačí i běžná plácačka či staré dobré noviny. Pakliže je soužití s komáry nezvladatelné, vsaďte na insekticidní postřiky proti komárům a jinému létajícímu hmyzu, jako je např.: BIO Kill. Prostředek aplikujte tam, kde sedají, na rámy oken, okolí lustrů, na stropy apod. Pro likvidaci otravných komárů můžete také použít fumigator, který roznáší insekticidní složku pomocí suchého kouře do všech koutů místnosti, takže zahubí i hmyz schovaný za například skříní.

 

Nejprodávanější

11
52001115200
Značky
 
 
Druh přípravku
Hmotnost
Objem
Škůdce
Značka

Stránka 1 z 1 - 39 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 39 položek celkem

Provozovatel tohoto webu PEST TRADE solutions s.r.o., jako správce osobních údajů, zpracovává soubory cookies pro zlepšování prostředí webových stránek, analytické účely a cílenou reklamu. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.