Přípravky proti housenkám

Housenky spásající listy stromů a keřů, ničící okrasné rostliny či hodující na úrodě nevidí rád žádný majitel zahrady, pole nebo sadu. 

Doby, kdy bylo jediným řešením sbírání těchto škůdců ručně nebo výroba domácího postřiku na housenky, jsou naštěstí minulostí. Dnes můžete vybírat z efektivnějších metod. Nabízíme vám proto přípravky, které spolehlivě zlikvidují housenky na jabloni, třešni, rybízu, housenky na růžích, buxusu, ale i dalších rostlinách. 

Vybírat můžete z klasických insekticidních sprejů na housenky, které lze použít prakticky na celé zahradě, lepových pásů na housenky, jež ochrání před napadením hlavně vaše stromy, ale také feromonových pastí na housenky, díky nimž spolehlivě poznáte, zda je vaše úroda v ohrožení, a můžete tak včas zasáhnout. Pokud vás trápí šířící se housenky na buxusu, nabízíme vám i speciální postřik na zavíječe zimostrázového. Vše, co potřebujete vědět o tomto škůdci najdete v našem obsáhlém článku ZAVÍJEČ ZIMOSTRÁZOVÝ JE POSTRACHEM BUXUSŮ. JAK HO ÚČINNĚ ZLIKVIDOVAT?.

 

Nejprodávanější

48
540148540
Značky
 
Druh přípravku
Hmotnost
Škůdce
Značka

Stránka 1 z 1 - 21 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 21 položek celkem