E-shop stále funguje a zboží odesíláme každý den. Z důvodu epidemie jsme byli nuceni zrušit osobní odběr zboží a platbu dobírkou. Momentálně je možná platba pouze převodem, nebo rychlá online platba.

Nemaplus hlístice proti smutnicím

Pod obchodním názvem Nemaplus se prodávají parazitické hlístice rodu Steinernema feltiae. Hlístice jsou velké asi 0,8mm, v půdě aktivně vyhledávají larvy smutnic a napadají je. Napadená larva smutnice uhyne během několika dnů. V jejím těle se dále vyvíjí nová generace hlístic, která vyhledává a napadá další larvy smutnic.

Dospělé smutnice můžete likvidovat pomocí lepových desek, ale pro jejich úplnou eliminaci je potřeba odstranit příčinu jejich vzniku, a to jsou larvy v květináčích nebo v zemině skleníku. Přípravek Nemaplus je určen právě k likvidaci těchto larev. Aplikujte přímo do květináčů a do zeminy.

 

Nejprodávanější

189
112011891120

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

Provozovatel tohoto webu PEST TRADE solutions s.r.o., jako správce osobních údajů, zpracovává soubory cookies pro zlepšování prostředí webových stránek, analytické účely a cílenou reklamu. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.