Hlístice proti slimákům Nemaslug

Pod obchodním názvem Nemaslug se prodávají parazitické hlístice rodu Phasmarhabditis hermaphrodita. Jedná se o dravá háďátka velikosti asi 1mm, která v půdě vyhledávají slimáky, do kterých se dostanou přes dýchací ústrojí a nakladou do něj vajíčka. Napadený slimák uhyne a v jeho těle se vyvýjí další generace hlístic, která vyhledává a napadá další slimáky. Hlístice nejsou nebezpečné pro lidi, ani pro jiná zvířata napadají pouze slimáky, plzáky a hlemýždě.

Nejprodávanější

2 položek celkem

Cena

10702140
110702140

Značky

Druh přípravku

Škůdce

Účinná látka

Značka

Položek k zobrazení: 2
Nemaslug 30 milionů hlístic - Přípravky proti slimákům
2 140 Kč

Biologický přípravek Nemaslug obsahuje 30 miliónů parazitických hlístic Phasmarhabditis hermaphrodita, které patří mezi přirozené nepřátele slimáků a plzáků. Přípravek je neškodný zcela vůči ostatním půdním živočichům i vůči půdě samotné a zaručuje ochranu až po dobu 6 týdnů. Vystačí na 100 m² plochy.

Kód: 25194
Nemaslug 12 milionů hlístic - Přípravky proti slimákům
1 070 Kč

Biologická ochrana proti slimákům a plzákům Nemaslug 12 mil. představuje přírodní cestu pro ochranu vaší zahrady před nenechavými plži. Přípravek obsahuje dvanáct miliónů parazitických hlístic Phasmarhabditis hermaphrodita, které v půdě působí až 6 týdnů. Vystačí na ošetření 40 m² plochy.

Kód: 25193