Hlístice proti slimákům Nemaslug

Pod obchodním názvem Nemaslug se prodávají parazitické hlístice rodu Phasmarhabditis hermaphrodita. Jedná se o dravá háďátka velikosti asi 1mm, která v půdě vyhledávají slimáky, do kterých se dostanou přes dýchací ústrojí a nakladou do něj vajíčka. Napadený slimák uhyne a v jeho těle se vyvýjí další generace hlístic, která vyhledává a napadá další slimáky. Hlístice nejsou nebezpečné pro lidi, ani pro jiná zvířata napadají pouze slimáky, plzáky a hlemýždě.

 

Nejprodávanější

1018
2065110182065
Značky
Druh přípravku
Škůdce
Účinná látka
Značka

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

 • Nemaslug 12 milionů hlístic - Přípravky proti slimákům Kód: 25193
  Nemaslug 12 milionů hlístic Parazitické hlístice proti slimákům na 40m²
  Vyprodáno Značka: BASF Záruka: skladovatelnost hlístic je max. 4 týdny

  Biologická ochrana proti slimákům a plzákům Nemaslug 12 mil. představuje přírodní cestu pro ochranu vaší zahrady před nenechavými plži. Přípravek obsahuje dvanáct miliónů parazitických hlístic Phasmarhabditis hermaphrodita, které v půdě působí až 6 týdnů. Vystačí na ošetření 40 m² plochy.

  1 018 Kč
 • Nemaslug 30 milionů hlístic - Přípravky proti slimákům Kód: 25194
  Nemaslug 30 milionů hlístic Parazitické hlístice proti slimákům na 100m²
  Vyprodáno Značka: BASF Záruka: skladovatelnost hlístic je max. 4 týdny

  Biologický přípravek Nemaslug obsahuje 30 miliónů parazitických hlístic Phasmarhabditis hermaphrodita, které patří mezi přirozené nepřátele slimáků a plzáků. Přípravek je neškodný zcela vůči ostatním půdním živočichům i vůči půdě samotné a zaručuje ochranu až po dobu 6 týdnů. Vystačí na 100 m² plochy.

  2 065 Kč

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem