Přípravky proti molům

Dodáváme velmi účinné dýmovnice a kuličky proti molům. Moli mohou být pohromou pro váš šatník, ale i pro vaše potraviny. Nejčastěji naše domácnosti trápí mol šatní, mol čalouněný a mol potravinový.

Dospělý mol klade vajíčka, z kterých se přibližně do dvou týdnů vylíhne housenka. Ta požírá vše, co se jí naskytne. Kromě toho, že housenky molů svým kousáním ničí potraviny či textil, znehodnocují je i výkaly a zámotky.

Jak se zbavit molů

Na mola čalouněného narazíte nejčastěji v domácnosti nebo také ve skladišti. Jeho housenka konzumuje nejčastěji starý vlněný textil. Často jej najde žažraného do koberce pod pod nábytkem. Mol šatní se na rozdíl od mola čalounového vyskytuje i v přírodě, vajíčka klade do ptačích hnízd a nor savců. Boj s tímto molem neprohrajete, když vsadíte na insekticidní postřik BIO KILL.

Mol obilný klade vajíčka do potravin, pokud se dostane k zrnům, tak na jedno zrno obilí naklade jedno vajíčko. Zbavit se tohoto motýlka bývá velmi obtížné. Červíci si zalezou do těch nejmenších škvír v kuchyňské lince a jsou schopni se prokousat téměř jakýmkoli obalem chránícím potraviny.

Prvním krokem při likvidaci molů je ověření jejich výskytu vyvěšením feromonových lapačů. Ty můžete zároveň využít i k odchytu molů. Pokud se vám přítomnost molů potvrdí, je potřeba zasáhnout. Použijte insekticidní prostředek jako postřik proti molům. Postřik aplikujte na všechna místa, kde se moli vyskytují.

Při boji s moli však nestačí zlikvidovat dospělé jedince. Důležitým krokem je likvidace všech napadených potravin.

 

Nejprodávanější

14
52001145200
Značky
 
 
 
Druh přípravku
Hmotnost
Objem
Škůdce
Značka

Stránka 1 z 1 - 38 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 38 položek celkem