Pachové ohradníky

Pachové ohradníky nebo také pachová zradidla slouží k tomu, aby zabránily divoké zvěři dostat se do míst, kde je jejich pohyb nežádoucí. Například na silnici, kde hrozí kolize zvěře s autem, nebo do pole, kde divoká zvěř škodí zemědělcům na plodinách. Pachové ohradníky můžete použít i na zahradě své chaty, kde vám zvěř chodí okusovat stromky.

Pachové ohradníky fungují jako pachový plot. Do země se zarazí sloupky, na které se aplikuje speciální polyuretanová pěna s otevřenými póry. Do vytvrdlé pěny se potom aplikuje pachový koncentrát, který do pěny nasákne a odpuzuje zvěř svým pachem po dobu 3 měsíců. Po 3 měsících je potřeba aplikaci pachového koncentrátu obnovit.

Typicky se pachový ohradník využívá jako ochrana proti průniku černé zvěře na pozemek, k ochraně polních plodin nebo silničních úseků před vysokou.

Nepoužívejte jako nosič klasickou montážní pěnu. Ta má póry uzavřené, takže do ní pachový koncentrát nedokáže nasáknout a pachový plot vytvořený ze stavební pěny velmi rychle ztratí své vlastnosti.

 

 

Nejprodávanější

5
1590151590
Značky
 
Druh přípravku
Škůdce

Stránka 1 z 1 - 27 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 27 položek celkem