Feromonový lapač potravinových molů FeroBand Mololapka

Kód: 34706
13 Kč 11 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
23.3.2023

Feromonový lepový pás k signalizaci a odchytu zavíječů (tzv. potravinovůch molů). Je nejedovatý, bez zápachu a insekticidů. K použití v kuchyni a v blízkosti potravin.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Charakteristika produktu

Lepový pás s feromonem na odchyt a sledování výskytu potravinových molů. Výhodou lepového pásu je jeho snadné použití. Lze ho zavěsit kamkoliv pomocí háčku nebo provázku. Lapač je malý a skladný. Lepový pás je schopen přilákat moly z širokého okruhu a jeden lapač tak vystačí na prostor 500 m3. Lákavost a tedy účinnost na potravinové moly je prokázána jak laboratorními testy, tak použitím v praxi.
Cílem lapače je přerušení reprodukce potravinových molů, a tím zamezení nakladení vajíček do potravin. Jeho instalací tedy nedojde k okamžitému vyhubení dospělých jedinců, ale zajistí se, že se nebudou objevovat v potravinách larvy.

Lapač zaručuje účinný odchyt samců 4 druhů potravinových molů:
zavíječe skladištního
zavíječe moučného
zavíječe datlového
zavíječe
paprikového

Návod k použití

Z lepivé plochy sejměte ochranný papírový pás. Lze ho zavěsit kamkoliv pomocí háčku nebo provázku, nejlépe na místa určených k uchovávání potravin (sklady, spíže, kuchyně). V tomto okamžiku je pás připravený k pužití. Lapač je účinný minimálně 6 týdnů od vyvěšení.

Složení

1 ks lepový proužek o velikosti 60 x 210 mm / 1 g lepu

První pomoc při zasažení

Dostane-li se lepidlo na pokožku, můžete jej odstranit pomocí olivového oleje nebo kosmetickým petrolejem. Přípravek nevyvolává žádné pro zdraví nebezpčené interakce. Nastanou-li jakékoli zdravotní potíže po interakci s přípravkem, vyhledejte lékařskou pomoc.

Upozornění související s bezpečností

Uchovávejte mimo dosah dětí a zviřat. Použitý lapač odstraňte do komunálního odpadu.

Nekopírujte texty ani fotografie.
Tento text je chráněn autorským zákonem. K jeho použití potřebujete předchozí písemný souhlas redakce webu www.potapnicek.cz

Doplňkové parametry

Kategorie: Přípravky proti molům
Záruka: 2 roky
Druh přípravku: Lapač, Past
Škůdce: Mol
Značka: FeroBand

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: