Past na komáry

5 položek celkem

Cena

225200
1225200

Značky

Druh přípravku

Hmotnost

Objem

Škůdce

Značka

Vymazat filtry

Položek k zobrazení: 5
Weitech WK 0112 LED UV lapač komárů - Přípravky proti hmyzu > Přípravky proti komárům
532 Kč

účinnost:  na plochu až 20m²
odpuzuje
: chytá komáry
napájení:  zásuvka

Zbavte se otravného hmyzu ekologickým způsobem zcela bez použití chemie. UV lapač si poradí s komáry, moly i muškami. Vzhledem k vysoké účinnosti a diskrétnímu provozu je lapač WK0112 ideální pro použití v uzavřeném prostoru.

Kód: 11015
Lapač molů a hmyzu WK8202 Inzzektor v zásuvce
342 Kč

Lapač do zásuvky ochrání plochu až 20m² před: komáry, mouchami, moly a dalším obtížným hmyzem. Bez chemie je ideální k použití ve všech pokojích, včetně dětských ložnic, ale i např. venkovních prostorech a posezeních chráněných před deštěm a vysokou vlhkostí.

Kód: 11014
Lepová past. na moly, mravence, hmyz: Gluebook
22 Kč

Ať už chcete lapit švába, mravence, mola či komára, tato lepová past na hmyz ve tvaru knihy vás nezklame. Škůdce přiláká k pasti potravinové lákadlo a silné deratizační lepidlo ho zachytí, sotva se jí dotkne. Bez zbytečné chemie. Nahrazuje lepidlo Temobi Glue a Viktory Glue.

Kód: 16078
Lapač molů a hmyzu Atrium 800
ZDARMAZDARMA
5 200 Kč

Profesionální elektrický lapač hmyzu účinný na plochu až 240m². Kvalitní provedení z nerezového plechu zaručuje dlouhou životnost přístroje.

Kód: 13021
Lapač molů Atrium 300
ZDARMAZDARMA
4 800 Kč

Profesionální elektrický lapač hmyzu účinný na plochu až 120m². Kvalitní provedení z nerezového plechu zaručuje dlouhou životnost přístroje.

Kód: 13020

Past na komáry představuje efektivní způsob, jak se před tímto nepříjemným hmyzem chránit bez jakékoli námahy. Past totiž komára nejen přiláká, ale také bezpečně zlikviduje.

Nabízíme jak elektrické lapače na komáry, jež přitahují hmyz díky UV světlu a následně jej zabíjejí elektrickým výbojem, tak i lepové desky na komáry. Ty jsou pokryty silným deratizačním lepidlem, které naláká nežádoucího návštěvníka na speciální aroma a následně jej zachytí při sebemenším doteku.