Lampa na komáry

Lampa proti komárům bude vaším spojencem proti otravnému hmyzu v domácnosti. Její použité je jednoduché a ekologické – lampa nepotřebuje k likvidaci komárů žádné chemické látky.

Lampu na komáry jednoduše zapojíte do elektrické sítě. Díky UV světlu, jež lampa vyzařuje, jsou do ní komáři nalákáni a následně rychle a bezpečně usmrceni výbojem. Nemusíte se obávat ani mrtvého hmyzu v okolí lampy – komáři padají do spodní části přístroje.

Používání lampy proti komárům je jednoduché a bezpečné. Vždy se ale řiďte pokyny výrobce.

 
375
3761375376
Značky
 
 
Druh přípravku
Hmotnost
Objem
Škůdce
Značka
  • BROS lampa proti hmyzu (0445) Kód: 19153
    Bros lampa proti hmyzu Insekticidní lampa k likvidaci obtížného létajícího hmyzu
    Skladem Značka: BROS Záruka: 2 roky

    Lampa proti hmyzu je účinné řešení na likvidaci obtížného létajícího hmyzu. Přístroj je ideální pro použití do místností, domů, zahradních altánů a menších hospodářských stavení. Tato lampa vyniká vysokou účinností, snadností použití, nízkými provozními náklady, špičkovou kvalitou zpracování a navíc i svým estetickým vzhledem.

    375 Kč

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem

Provozovatel tohoto webu PEST TRADE solutions s.r.o., jako správce osobních údajů, zpracovává soubory cookies pro zlepšování prostředí webových stránek, analytické účely a cílenou reklamu. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.