Elektrický odpařovač proti komárům pro děti Pro děti od jednoho roku

Kód: 19150
189 Kč 156 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
23.3.2023

Odpuzovač do zásuvky proti komárům vhodný do malých a středně velkých místností (cca 20 ). Náplň objemu 40ml vystačí až na 60 klidných nocí bez komářího bzukotu a štípanců. Elektrický odpuzovač komárů pro děti BROS lze použít pro každodenní odpuzování hmyzu v místnosti, kde jsou přítomné citlivé osoby, jako jsou senioři či děti od 1 roku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Charakteristika přípravku

Zařízení funguje na principu odpařování látky, ke kterému dochází po zapojení do elektrické zásuvky. Hlavní účinnou složkou elektrického odpařovače proti komárům pro děti BROS je prallethrin , pařící do skupiny syntetických pyrethroidů. Tato skupina insekticidů byla odvozena od přírodního látky odpuzující hmyz, pyrehtin, který se vyskytuje například vkvětech kopretiny stračkolisté. Pyrethoidy jsou známé nízkou toxicitou pro člověka a silným insekticidním účinkem. Elektrický odpařovač proti komárům pro děti je minimálně škodlivý. Lze ho použít do místnosti, kde jsou děti od 1 roku.

Návod k použití elektrického odpařovače proti komárům

Po rozbalení sundejte víčko z lahvičky a našroubujte ji ze spodní strany odpařovače. Ujistěte se, že je nádobka řádně zašroubovaná . Zasuňte do běžné zásuvky (230 V). Z elektrického odpařovače proti komárům se začnou postupně uvolňovat účinné látky. Jakmile není ochrana nutná, přípravek vytáhněte ze zásuvky . Přibližně po 60 nocích se přípravek vypaří zcela a pro další ochranu proti komárům je nutné vyměnit lahvičku. Pokud chcete lapač i nadále používat, doporučujeme ho znovu naplnit náhradní náplní.

Skladování přípravku

Uchovávejte na chladném a suchém místě odděleně od potravin, tekutin a krmiv. Přestože se jedná o přípravek vhodný pro odpuzování komárů v dětských pokojích apod., zabraňte dětem a dalším nepovolaným osobám, aby s ním manipulovali.

Složení

Prallethrin (2-methyl-4-oxo-3-(2-propynyl)-2- cyclopenten-1-yl 2,2-dimethyl-3-(2- methyl-1-propenyl)cyclopropa- necarboxylate): 1 %

První pomoc při zasažení

Dojde-li ke styku s kůží, zasažené místo omyjte důkladně mýdlem a vodou. V případě nadýchání koncentrovaného množství přípravku, zajistěte dostatek čerstvého vzduchu. Dostane-li se přípravek do očí, důkladně je otevřené oplachujte. Čočky před vyplachováním vyndejte z očí. Při pozření, nevyvolávejte zvracení, pouze vypláchněte ústa vodou. Objeví-li se nevolnost či jakékoli jiné příznaky či přetrvávající potíže, vyhledejte pomoc lékaře.

Balení elektrický odpařovač proti komárům pro děti BROS

Obsahuje 40 ml odpuzující látky v nádobě a hlavu pro zapojení do elektrické sítě

Upozornění související s bezpečností

Uchovávejte mimo dosah dětí. Při manipulaci s přípravkem zabraňte kontaktu s očima a kůží. Po té, co zapojíte přípravek do elektřiny, vyměníte náhradní náplň či po jiném zacházení s elektrickým odpařovačem proti komárům, umyjte si ruce. Přípravek je vysoce toxický pro vodní organizmy, proto by se neměl v žádném případě dostat do vodních toků, kanalizace apod. Nespotřebovaný výrobek odneste do sběrného dvora či oprávněné osobě. S odpady nakládejte dle předpisů a zákonů.

100px-GHS-pictogram-pollu.svg

VAROVÁNÍ

Údaje o nebezpečnosti:
H410 Vysoce toxický pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky.

Věty popisující podmínky pro bezpečné používání:
P102 Uchovávejte mimo dosah dětí.

Používejte biocidy bezpečným způsobem. Před použitím si vždy přečtěte označení a informace o přípravku.

Nekopírujte texty ani fotografie.
Tento text je chráněn autorským zákonem. K jeho použití potřebujete předchozí písemný souhlas redakce webu www.potapnicek.cz

Doplňkové parametry

Kategorie: Přípravky proti komárům
Záruka: 2 roky
Druh přípravku: Elektrický odpařovač
Škůdce: Komár

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: