Přípravky proti štěnicím

Kdysi štěnice byly symbolem nečistoty, dnes už to tak není. Můžete si je dovézt z dovolené a ani jich nemusí být mnoho. Pro zamoření stačí jeden jedinec. Kromě sání krve a nepříjemného svědění mohou narušit i vaši psychickou pohodu. Nenechte se štěnicemi rozhodit. Máme postřiky a pasti pro profesionály, ale také prostředky vhodné pro oddálení šíření i pro odhalení jejich přítomnosti.

Přípravky proti štěnicím se různí. Nejčastějšími jsou postřiky, které se aplikují na místa, kde se pohybují, od rohů matrací, nočních stolků až po lemování podlah. Pro úplnou účinnost se postřiky opakují, ať už se jedná o laickou či odbornou aplikaci. Dýmovnice jsou vhodné i pro laiky, fungují na principu šíření dýmu vzduchem v uzavřené místnosti, díky čemuž zlikvidují škůdce všech vývojových stádií i v těch nejskrytějších zákoutích. Pokud se chcete o výskytu štěnic ujistit, není nic snadnějšího než použít monitorovací past na štěnice. Ta potvrdí nebo vyvrátí jejich přítomnost, ať už se jedná o larvy či dospělce. Pro zjištění jejich přítomnosti můžete využít i nechemické pasti.

 

Nejprodávanější

799
8001799800
Značky
 
 
Druh přípravku
Hmotnost
Objem
Škůdce
Účinná látka
Značka

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem

Provozovatel tohoto webu PEST TRADE solutions s.r.o., jako správce osobních údajů, zpracovává soubory cookies pro zlepšování prostředí webových stránek, analytické účely a cílenou reklamu. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.