AGRO CS a.s.

Webová stránka značky: AGRO CS a.s.

Společnost AGRO CS se zabývá již od roku 1994 výrobou substrátů, hnojiv a přípravků na ochranu rostlin.Klade největší důraz na kvalitu výrobků a služeb poskytovaných koncovým zákazníkům i obchodním partnerům. Každoroční rozšiřování sortimentu, zlepšování a zrychlování systému dodávek spolu s kvalitní výrobní a surovinovou základnou, stejně tak i pružně fungující obchodní a distribuční síť pomohly společnosti vybudovat pověst solidního, spolehlivého partnera a získat tak vedoucí postavení na trhu.

Cena

292259
1292259
68 položek celkem
rock effect new
Novinka
598 Kč

Unikátní bylinkový koncentrát pro zvýšení odolnosti a obranyschopnosti rostlin proti škůdcům (mšice, molice, svilušky, třásněnky, puklice i vlnatky) a všem druhům padlí.

Kód: 18752
natura rock effect 100ml
165 Kč

Agro NATURA Rock Effect je unikátní koncentrát na bázi přírodních látek pro zvýšení odolnosti a obranyschopnosti rostlin proti škůdcům jako jsou mšice, molice, svilušky, třásněnky, červce – puklice (v raném stadiu) a také americké padlí na angreštu a rybízu. Přípravek je vhodný pro ekologické zemědělství. Neškodí užitečným organismům.

Kód: 18136
natura rock effect 100ml
84 Kč

Agro NATURA Rock Effect je unikátní koncentrát na bázi přírodních látek pro zvýšení odolnosti a obranyschopnosti rostlin proti škůdcům jako jsou mšice, molice, svilušky, třásněnky, červce – puklice (v raném stadiu) a také americké padlí na angreštu a rybízu. Přípravek je vhodný pro ekologické zemědělství. Neškodí užitečným organismům.

Kód: 18135
Trávníkové hnojivo s odpuzujícím účinkem proti krtkům 2,5 kg - Přípravky proti krtkům
254 Kč

Speciální hnojivo vhodné pro všechny typy trávníků, které kromě všech důležitých živin obsahuje i látky odpuzující krtky.

Kód: 18146
Trávníkové hnojivo s odpuzujícím účinkem proti krtkům 7,5 kg - Přípravky proti krtkům
631 Kč

Hnojivo obsahuje všechny důležité živiny pro krásný zelený pažit a navíc z pohnojených ploch odpuzuje krtky.

Kód: 18147
agro mech stop pytel 10kg
298 Kč

Velmi účinný přípravek, který likviduje mech v trávníku a zároveň podporuje růst a zdravý vývoj trávníku.

Kód: 18474
Agro mech stop 3 kg - Přípravky na ochranu rostlin > Herbicidy proti plevelům
113 Kč

Přípravek který likviduje mech v trávníku a zároveň podporuje růst a zdravý vývoj trávníku.

Kód: 18349
Agro mech stop10 kg - Přípravky na ochranu rostlin > Herbicidy proti plevelům
338 Kč

Přípravek, který likviduje mech v trávníku a zároveň podporuje růst a zdravý vývoj trávníku.

Kód: 18350
ortiva nova
88 Kč

Fungicidní přípravek s protektivními (ochrannými) účinky k ochraně zeleniny a okrasných rostlin proti houbovým chorobám.

Kód: 17243
perlit
57 Kč

Přírodní materiál provzdušňující substráty reguluje půdní vlhkost, zlepšuje využívání hnojiv a tím přispívá k dobré kondici pěstovaných rostlin.

Kód: 18620
plísen stop
121 Kč

Fungicidní přípravek s protektivními (ochrannými) účinky k ochraně zeleniny proti houbovým chorobám. Praktické použití bez odměřování.

Kód: 18706
travnikove podzimni hnojivo
512 Kč

Podzimní trávníkové hnojivo na plochu 500 pro vyšši odolnost vůči vymrznutí, suchu a sešlapu. S rychlým efektem přihnojení. Hnojivo je také vhodné pro okrasné dřeviny

Kód: 18651
kravky hnuj10
333 Kč

100% přírodní pravý kravský hnůj je organické hnojivo vyráběné z kravského hnoje. Granulovaná forma hnojiva – pro snadnější manipulaci (sušené peletky)

Kód: 18619
kravsky hnuj2,5
96 Kč

100% přírodní pravý kravský hnůj je organické hnojivo vyráběné z kravského hnoje. Granulovaná forma hnojiva – pro snadnější manipulaci (sušené peletky)

Kód: 18128
000590 agro urychlovac kompostu 1l 8594005006133 800x800
156 Kč

Kompostovací preparát na bázi přírodních užitečných mikroorganismů pro zahájení a urychlení kompostovacího procesu všech organických odpadů ze zahrady a vybraného kuchyňského a dalšího bioodpadu. Toto balení 1l vystačí na 2,5 m³ kompostu.

Kód: 18486
cererit 1kg
35 Kč

Granulované bezchloridové hnojivo s obsahem hořčíku pro všechny druhy rostlin k použití od jara do podzimu.

Kód: 18623
cererit gold 1 kg
68 Kč

Bezprašné granulované hnojivo pro podporu vyzrávání a lepší zbarvení plodu. O 22 % lepší využitelnost živin pro ovoce, zeleninu, chmel a okrasné rostliny.

Kód: 18625
cererit gold
191 Kč

Bezprašné granulované hnojivo pro podporu vyzrávání a lepší zbarvení plodu. O 22 % lepší využitelnost živin pro ovoce, zeleninu, chmel a okrasné rostliny.

Kód: 18680
floria 6 mesicu
178 Kč

Univerzální hnojivo vhodné pro přihnojení všech druhů rostlin na zahradě. Stejnoměrně zásobuje rostliny živinami přesně ípo dobu 6 měsíců

Kód: 18624
floria likvidator travni plsti
688 Kč

Floria Likvidátor travní plsti je unikátní speciální trávníkové hnojivo vyrobené z čistě přírodních surovin. Je obohacené bakteriemi žijícími v půdě, které urychlují rozkladný proces travní plsti a nahrazují vertikutaci. Obsahuje všechny základních živiny. Působí po dobu dvou měsíců. Trávník se díky tomuto hnojivu stává silnější a odolnější a zároveň omezuje růst mechů a plevelů.

Kód: 18462
Floria mech stop 500g - Přípravky na ochranu rostlin > Herbicidy proti plevelům
113 Kč

Přípravek k likvidaci mechu v trávníku s okamžitým účinkem.

Kód: 18348
travin 4kg
580 Kč

Granulované trávníkové hnojivo, které vyřeší problém s plevely, mechy a zároveň vyživí trávník a aktivuje půdu. Působí po dobu 2 měsíců. Jednoduchá aplikace - k přímému posypání do trávníku pomocí přiložené odměrky. Hnojivo je bezpečné pro domácí mazlíčky.

Kód: 18139
travin 4kg
1 059 Kč

Granulované trávníkové hnojivo, které vyřeší problém s plevely, mechy a zároveň vyživí trávník a aktivuje půdu. Působí po dobu 2 měsíců. Jednoduchá aplikace - k přímému posypání do trávníku pomocí přiložené odměrky. Hnojivo je bezpečné pro domácí mazlíčky.

Kód: 18140
travin 800g
170 Kč

Granulované trávníkové hnojivo, které vyřeší problém s plevely, mechy a zároveň vyživí trávník a aktivuje půdu. Působí po dobu 2 měsíců. Jednoduchá aplikace přímo do trávníku pomocí praktického sypátka. Hnojivo je bezpečné pro domácí mazlíčky.

Kód: 18137
hnojivo jahody 1kg vetsi
103 Kč

Organominerální hnojivo pro podporu jahodníků v plození plných, šťavnatých a velkých plodů. Hnojivo je vhodné pro všechny druhy jahod pěstovaných v nádobách i ve volné půdě, ale také pro drobnoplodé ovoce jako jsou maliny, ostružiny, rybíz nebo josta. Díky svému unikátnímu složení uvolňuje živiny po dobu až 60 dní.

Kód: 18132
hnojivo rajcata a papriky vetsi
103 Kč

Organominerální hnojivo pro podporu sazenice paprik a rajčat v plození velkých, probarvených a zdravých plodů. Hnojivo je vhodné pro všechny druhy rajčat a paprik pěstovaných v nádobách i ve volné půdě. Díky svému unikátnímu složení uvolňuje potřebné živiny ve vyváženém poměru po dobu až 60 dní.

Kód: 18133
Hořká sůl
62 Kč

Krystalické hořečnaté hnojivo určené pro rychlé odstranění skrytého i zjevného nedostatku hořčíku. Nedostatek hořčíku se projevuje hnědnutím a zvýšeným opadáváním jehličí nebo žloutnutím listů. Podporuje tvorbu plodů. Je vhodné pro všechny rostliny na zahradě.

Kód: 18457
stop kadeřavosti
72 Kč

Fungicid pro dvoufázové ošetření broskvoní proti kadeřavosti. Kadeřavost se projevuje červenými puchýři na listech, ty se zvětšují a dochází ke zkadeření listů; postižené listy usychají a opadávají; může dojít i k napadání letorostů, květů a plodů.

Kód: 18682
kapalne hnojivo jahody
103 Kč

Organo-minerální hnojivo s neobvykle vysokým obsahem základních živin pro pro jahody a jiné drobné ovoce (angrešt, rybíz, maliny, ostružiny, jostu,…). Prospívá růstu, zajišťuje větší a sladší plody s vysokou nutriční hodnotou. Obsažená organická složka TerraLut zlepšuje příjem minerálních látek.

Kód: 18567
hnojivo rajcata papriky
103 Kč

Organo-minerální hnojivo s neobvykle vysokým obsahem základních živin pro rajčata, papriky, okurky a další zeleniny. Obsahuje organickou látku TerraLut zlepšující příjem minerálních látek. Hnojivo zajišťuje bohatší úrodu, prospívá růstu a podporuje vypěstování plodů s vysokou nutriční hodnotou

Kód: 18568
Kapalne hnojivo pro orchideje 0,25l
46 Kč

Kapalné hnojivo pro orchideje podporuje zdravý růst a bohatou tvorbu květů orchidejí a to díky vyváženému poměru základních živin. Zlepšuje tvorbu kořenů a listů. Je vynikajícím přípravkem k příhnojování orchidejí, bromélií a ostatních epifytických rostlin.

Kód: 18458
kapalne hnojivo pro pokojove rostliny smutnice 05l
95 Kč

Speciální plnohodnotné hnojivo pro všechny druhy pokojových rostlin. Zlepšuje celkovou vitalitu rostlin a zvyšuje jejich odolnost vůči chorobám a škůdcům. Omezuje tvorbu plísní na povrchu substrátu. Navíc obsahuje unikátní aromatické látky, které omezují výskyt mušek - smutnic.

Kód: 18460
keramzit
29 Kč

Jílový granulát vhodný k použití jako výplň do hydroponických nádob nebo k dekoračnímu zakrytí substrátu na povrchu květináčů.

Kód: 18117
Kristalon Borůvky a Rododendrony 500g - Hnojiva > Krystalická hnojiva
125 Kč

Vodorozpustné univerzální hnojivo bez obsahu vápníku s mikroprvky, vhodné pro přihnojování kyselomilných rostlin (azalky, rododendrony, kanadské borůvky, vřesovištní rostliny).

Kód: 18265
kristalon gold
135 Kč

Nastartujte kvetení a růst zeleniny, ovoce, okrasných květin i dřevin s krystalickým hnojivem Kristalon Gold. Hnojivo s moderní recepturou obsahuje unikátní formu fosforu, která je pro rostliny velmi snadno přijatelná. Kristalon Gold obsahuje vyvážený poměr základních živin N,P, K plus důležité mikroprvky ve snadno vstřebatelné formě.

Kód: 18270
Kristalon Jahoda 500g - Hnojiva > Krystalická hnojiva
125 Kč

Hnojivo pro rychlejší počáteční růst všech druhů jahod pěstovaných ve volné půdě i v nádobách. Urychluje nástup produkčního období a výsledkem jsou velké a šťavnaté plody.

Kód: 18264
Kristalon Muškát 500g - Hnojiva > Krystalická hnojiva
125 Kč

Moderní receptura hnojiva pro muškáty obsahuje unikátní formu aktivního fosforu v podobě aktivátoru kvetení, který Vám zajistí bohaté závěsy zářivých květů, rostliny jsou zelenější, lépe rostou a mají vyvinutější kořenou systém.

Kód: 18269
Kristalon Okrasné Dřeviny 500g - Hnojiva > Krystalická hnojiva
125 Kč

Vodorozpustné univerzální hnojivo s mikroprvky, je vhodné pro všechny druhy okrasných dřevin (listnaté i jehličnaté), keře i růže. Používá se v období vegetace.

Kód: 18267
Kristalon Plod a Květ 500g - Hnojiva > Krystalická hnojiva
125 Kč

Univerzální hnojivo s mikroprvky pro přihnojování v období kvetení a tvorby plodů pokojových, balkónových i ostatních venkovních rostlin. Zajistí lepší kvalitu a vybarvení plodů a květů.

Kód: 18263
Kristalon Pokojové Květiny 250g - Hnojiva >> Krystalická hnojiva
83 Kč

Vodorozpustné univerzální hnojivo s mikroprvky vhodné pro pokojové rostliny, zejména okrasné listem. Praktické a zároveň ekonomické balení rychle účinného hnojiva.

Kód: 18268
Kristalon Start 500g - Hnojiva > Krystalická hnojiva
125 Kč

Univerzální hnojivo s mikroprvky vhodné pro přihnojování na začátku vegetace a v období intenzivního růstu. Způsobuje nárůst zelené hmoty u pokojových, balkónových i venkovních zahradních rostlin. U nekvetoucích rostlin je použití celoroční.

Kód: 18122
kristalon paprika
125 Kč

Hnojivo pro rychlejší počáteční růst a rychlejší nástup produkčního období. Mikroprvky chrání před černáním plodů a hnilobou špiček.

Kód: 18266
listova vyziva orchidea 500ml
137 Kč

Listová výživa pro orchideje podporuje u orchidejí zdravý, silný růst a bohaté kvetení. Jednoduchou pohodlnou aplikací na list a na vzdušné kořeny orchidejí zajistíme rostlině okamžitý příjem živin a nedochází k přemokření substrátu. Obsahuje mikroprvky a smáčedlo, které zajistí lepší pokrytí listů. Výrobek je připraven k okamžité aplikaci. Správným použiváním se odměníme zdravou a krásnou rostlinou.

Kód: 18461
bylink smes plisne
251 Kč

Unikátní přírodní směs mleté skořice a hřebíčku  v sáčku z čajového papíru pro přípravu výluhu pro zvýšení odolnosti a obranyschopnosti rostlin vůči houbových chorobám na okrasných rostlinách a zelenině. Vhodné pro biopěstování. Na 250

Kód: 18569
svilusky
196 Kč

Unikátní přírodní směs mydlice a skořice v sáčku z čajového papíru pro přípravu výluhu pro zvýšení odolnosti a obranyschopnosti rostlin proti sviluškám. Vhodné pro biopěstování. Na 50 .

Kód: 18566
prophygrippal1
185 Kč

Dezinfekční sprej proti virům. Dezinfikuje a redukuje viry v ovzduší v místnostech a na površích. Vhodný také pro dezinfekci vnější strany bavlněných roušek.

Kód: 17559
stop americke padli
99 Kč

Postřikový fungicid proti americkému padlí na rostlinách. Ochrání před napadením i po infekci.

Kód: 18371
choroby rajčat
121 Kč

Širokospektrální fungicid účinný proti původcům důležitých chorob zeleniny. Balení vystačí na plochu cca 100 m².

Kód: 18704
padli zeleniny
126 Kč

Postřikový fungicid proti padlí a dalším houbovým chorobám na zelenině a okrasných rostlinách.

Kód: 18703
thumbnail 180240 substrat pro orchideje
72 Kč

Substrát pro orchideje s hrubší strukturou, která zajistí maximální provzdušnění a tím ideální podmínky pro pěstování většiny orchidejí a ostatních epifytických rostlin. Jeho optimální složení zajišťuje zdravý růst a krásné květení.

Kód: 18309
00824A FLORIA Substrat orchidea 3l 8594005009752 1 400x440
84 Kč

Speciální substrát ze směsi piniové kůry a kokosových chipsů je ideální pro pěstování a přesazování většiny pokojových orchidejí a ostatních epifických rostlin jako jsou např. bromelie. Zaručuje správný základ pro zdravý růst a intenzivní kvetení. Díky speciální struktuře slouží jako prevence proti přemokření. Recepturu doporučuje Česká orchidejářská společnost.

Kód: 18308
travin 20kg
ZDARMAZDARMA
Travin 20kg
Vyprodáno
2 259 Kč

Trávníkové hnojivo s herbicidy zajistí výživu trávníku a zároveň likviduje nežádoucí plevel.

Kód: 18138
travni smes dosev 2kg
466 Kč

Travní směs dosev je ideálním řešením pro rychlou regeneraci trávníků s efektem již do 3 týdnů. Směs vyniká rychlou klíčivostí.

Kód: 18141
travni smes park
466 Kč

Travní směs park je připravena z kvalitních travních odrůd, která pomáhá vytvořit hustý a krásný trávník. Je vhodná pro středně a mírně zatěžované reprezentační plochy, pro zahrady rodinných domů, okrasné trávníky v parcích a okolo firemních budov. Snižuje četnost sečení

Kód: 18142
1871 travni smes park 5kg
1 162 Kč

Travní směs park je připravena z kvalitních travních odrůd, která pomáhá vytvořit hustý a krásný trávník. Je vhodná pro středně a mírně zatěžované reprezentační plochy, pro zahrady rodinných domů, okrasné trávníky v parcích a okolo firemních budov. Snižuje četnost sečení

Kód: 18143
travni smes sport 2kg
466 Kč

Travní směs, která je určená pro vysokou zátěž a vyniká schopností vysoké odolnosti, rychlé regenerace a rychlého růstu. Pomáhá vytvořit středně jemný, hustý trávník odolný vůči sešlapávání. Je ideální pro zatěžované plochy u rodinných domů (okolí bazénů, dětských koutků, zahradních altánů,...) a dále pro plochy určené k aktivní rekreaci nebo pro sportovní areály.

Kód: 18144
travni smes sport 5kg
1 162 Kč

Travní směs, která je určená pro vysokou zátěž a vyniká schopností vysoké odolnosti, rychlé regenerace a rychlého růstu. Pomáhá vytvořit středně jemný, hustý trávník odolný vůči sešlapávání. Je ideální pro zatěžované plochy u rodinných domů (okolí bazénů, dětských koutků, zahradních altánů,...) a dále pro plochy určené k aktivní rekreaci nebo pro sportovní areály.

Kód: 18145
hnojivo hnojim 1x rocne 2,5kg
364 Kč

Dlouhodobě působící trávníkové hnojivo nejvyšší kvality pro zdravý a silný trávník a pro jeho vyrovnaný a stejnoměrný růst.

Kód: 18284
FLORIA Trávníkové hnojivo JARO LETO 2,5kg
249 Kč

Speciální trávníkové hnojivo s dlouhodobým účinkem obsahuje všechny důležité živiny a zajišťuje tak rovnoměrnou a vyváženou výživu všech typů trávníků. Podporuje silný a zdravý růst trávníku, čímž potlačuje šíření mechu a plevele

Kód: 18283
Trávníkové hnojivo PODZIM 2,5kg
254 Kč

Trávníkové hnojivo nejvyšší kvality s vysokým podílem draslíku zvyšuje odolsnost trávníku pro přezimování. Podporuje odoslnost proti vymrzání, suchu a houbovým chorobám. Ideálním obdobím pro aplikaci je září a říjen.

Kód: 18282
tycinkove hnojivo pro orchideje
58 Kč

Tyčinkové hnojivo pro orchideje s Guanem je speciální hnojivo určené na všechny orchideje a ostatní epifytické rostliny. Svým optimálním složením podporuje tvorbu nových pahlíz a zdravý růst orchidejí. Jednoduchá aplikace tyčinek k rostlině zajišťuje dlouhodobou a vyrovnanou výživu všech druhů orchidejí po dobu 2 měsíců. Správným používáním hnojiva docílíme zdravých listů a krásných květů.

Kód: 18459
vitality komplex pro muskaty a surfinie
120 Kč

Komplexní vysoce koncentrovaný kapalný rostlinný přípravek pro podporu růstu kořenů a až o 1/3 vyšší tvorbu květů a plodů. Zvyšuje odolnost rostlin vůči stresu, chorobám a škůdcům. Jedinečný přípravek ideální pro všechny druhy balkónových rostlin jako jsou muškáty, surfinie, begonie, fuchsie, milion bells aj.

Kód: 18275
vitality komplex orchidea 05l
103 Kč

Tekuté hnojivo ideální pro všechny druhy běžně pěstovaných orchidejí Phalaenopsis, Dendrobium, Oncidium, Cymbidium aj..Je určený k obnovení vitality a růstu rostlin, posílení jejich imunity ke zvýšení odolnosti proti abiotickým stresům (sucho, přemokření apod.). Urychluje regeneraci po poškození rosltin chorobami a škůdci. Podporuje bohatší kvetení - až 34%.

Kód: 18272
vitality komplex pokojove rostliny 05l
103 Kč

Komplexní vysoce koncentrovaný kapalný rostlinný přípravek podporující růst kořenů a zvýšující růst listů a tvorbu květů až o 1/3. Zvyšuje odolnost rostlin vůči stresu. Regeneruje oslabené a poškozené rostliny. Je ideální pro všechny druhy kvetoucích i nekvetoucích pokojových rostlin zvláště pro rostliny oslabené, nerostoucí a zanedbané. 

Kód: 18273
vitality komplex rajcata pariky 1l
120 Kč

Komplexní vysoce koncentrovaný kapalný rostlinný přípravek pro podporu růstu kořenů a až o 1/3 vyšší tvorbu květů a plodů. Zvyšuje odolnost rostlin vůči stresu, chorobám a škůdcům. Je vhodný pro všechny druhy rajčat a paprik pěstovaných venku i ve skleníku.

Kód: 18274
vitality komplex sprej 05l
114 Kč

Komplexní kapalný pomocný rostlinný přípravek určený k přímé aplikaci na list. Působí na oslabené rostliny jako první pomoc. Je ideálním pomocníkem pro obnovení vitality a růstu rostlin, posílení jejich odolnosti proti stresům (sucho...). Přípravek urychluje regeneraci roslin po poškození chorobami a škůdci. Zvláště vhodný je pro rostliny trpící chlorózou, oslabené, nerostoucí a zanedbané.

Kód: 18187
vitality komplex urychlovac hnojeni 0,5l
103 Kč

Komplexní vysoce koncentrovaný kapalný rostlinný přípravek určený k posílení imunity rostlin, obnovení jejich vitality a růstu.. Je zvláště vhodný pro oslabené, nerostoucí a zanedbané rostliny. Je ideálním pomocníkem pro obnovení vitality a růstu rostlin, posílení jejich imunity, odolnosti proti stresům (sucho, přemokření apod.). Přípravek urychluje regeneraci roslin po poškození chorobami a škůdci. Přípravek je vhodný pro všechny rostliny doma i  na zahradě.

Kód: 18271
vitality komplex urychlovac hnojeni
120 Kč

Komplexní vysoce koncentrovaný kapalný rostlinný přípravek určený k posílení imunity rostlin, obnovení jejich vitality a růstu.. Je zvláště vhodný pro oslabené, nerostoucí a zanedbané rostliny. Je ideálním pomocníkem pro obnovení vitality a růstu rostlin, posílení jejich imunity, odolnosti proti stresům (sucho, přemokření apod.). Přípravek urychluje regeneraci roslin po poškození chorobami a škůdci. Přípravek je vhodný pro všechny rostliny doma i  na zahradě.

Kód: 18188

Stránka 1 z 1 - 68 položek celkem