Postřiky na blechy

9 položek celkem

Cena

941268
1941268

Značky

Druh přípravku

Hmotnost

Objem

Škůdce

Značka

Vymazat filtry

Položek k zobrazení: 9
protect stenice sprej
347 Kč

Insekticidní postřik Protect 500 na štěnice a blechy je účinnou zbraní při boji proti štěnicím i proti blechám.
Je vhodný zejména pro úplnou likvidaci štěnic či blech v počátečních fázích zamoření.
Díky mechanickému rozprašovači se postřik aplikuje snadno a bezpečně. Na hmyz působí kontaktně a má dlouhodobý účinek.

Kód: 13037
clean kill bio kill 450ml
Novinka
467 Kč

Postřikový přípravek Bioveta Clean Kill 450 ml sprej je ideální pro ty, co nemají k dispozici postřikovací nádobu nebo se obávají manipulace s chemikáliemi. Součástí praktického balení o objemu 450 ml je mechanický rozprašovač pro snadnou aplikaci. Bioveta Clean Kill je účinný proti všem známým druhům hmyzu.

 

Kód: 24182
Biokill insekticid 1000 ml - Přípravky proti hmyzu > Přípravky proti mravencům
Novinka
920 Kč

Zásobní balení anitiparazitního a repelentního přípravku Bioveta Bio Kill 1000 ml lze použít k doplnění do postřikové nádoby. Postřik se používá k likvidaci lezoucího i létacího hmyzu. Bioveta Bio Kill 1000 ml je účinný proti proti mravencům, roztočům, blechám, štěnicím, švábům, rusům, vosám, rybenkám, mouchám, komárům i škůdcům potravin a tkanin.

 

Kód: 24185
Biokill insekticid 5000 ml - Přípravky proti hmyzu
1 268 Kč

Balení 5000 ml přípravku Bioveta Bio Kill proti blechám, vosám,mravencům a dalšímu hmyzu je ideální pro
doplňování do postřikové nádoby pro časté a větší zásahy proti škůdcům. Přípravek působí účinně jak na létací tak i lezoucí hmyz . Bioveta Bio Kill 5000 ml zahubí veškeré známé druhy hmyzu.

 

Kód: 24186
BROS sprej proti molům a jinému hmyzu 400 ml
94 Kč

Insekticidní spray, který v místnostech okamžitě a účinně likviduje létající hmyz (mouchy, komáry, moly) a lezoucí hmyz (šváby, rusy, mravence, blechy).

Kód: 19357
Bio Kill insekticid 100 ml - Přípravky proti hmyzu > Přípravky proti molům
96 Kč

Praktické malé balení Bioveta Bio Kill sprej využijete především pro boj s menším množstvím škůdců. Bio Kill patří mezi přípravky proti hmyzu působící na více druhů a to na komáry, mravence, blechy, štěnice, vosy, rybenky, mouchy, rusy a další lezoucí či létající hmyz. Díky mechanickému rozprašovači se Bio Kill snadno a bezpečně aplikuje.

 

Kód: 24180
Bio Kill insekticid 200 ml - Přípravky proti hmyzu > Přípravky proti molům
144 Kč

Insekticidní postřikový přípravek s dlouhodobým účinkem určený pro zásahy proti hmyzu v domácnostech, zdravotnických zařízeních, potravinářských provozovnách, společenských zařízeních, proti švábům, rusům, mouchám, komárům, štěnicím, blechám, molům šatním, mravencům, vosám, rybenkám, roztočům, škůdcům potravin a tkanin.

 

Kód: 24181
BIO KILL insekticid 200 ml náhradní náplň - Přípravky proti hmyzu > Přípravky proti molům
104 Kč

Náhradní náplň do postřikovací nádoby Bioveta Bio Kill o objemu 200 ml je ideální pro případný opakovaný postřik na hmyz. Náhradní náplň přípravku proti hmyzu je vhodná při boji proti všem druhům lezoucího i létajícího hmyzu.

Kód: 24183
BIO KILL insekticid 450 ml náhradní náplň - Přípravky proti blechám
174 Kč

Postřikový přípravek Bioveta Clean Kill 450 ml sprej je ideální pro ty, co nemají k dispozici postřikovací nádobu nebo se obávají manipulace s chemikáliemi. Součástí praktického balení o objemu 450 ml je mechanický rozprašovač pro snadnou aplikaci. Bioveta Clean Kill je účinný proti všem známým druhům hmyzu.

Kód: 24184

Postřiky na blechy jsou účinnou zbraní v boji proti těmto škůdcům i jinému lezoucímu či létajícímu hmyzu. Postřiky lze použít pro likvidaci blech v bytech či jiných interiérech, neslouží však k ošetření domácích mazlíčků.

K ochraně mazlíčků proti blechám doporučujeme zvolit obojky či pipety proti blechám, které škůdce odpudí.