Pipety proti blechám

2 položek celkem

Cena

278311
1278311

Značky

Druh přípravku

Podle zvířete

Škůdce

Vymazat filtry

Položek k zobrazení: 2
menforsan antiparazitni pipety pro kocky 2 ks
311 Kč

Antiparazitní pipety pro kočky proti různým druhům hmyzu sajíci krev, hlavně blechám, klíšťatům a komárům. Přírodní netoxické složení zaručuje vhodnost použití i u březích koček, koťat a koček s alergií na běžné insekticidy. Poskytuje ochranu po dobu 30 dní.

Kód: 27392
menforsan antiparazitni pipety pro psy 2 kusy
278 Kč

Antiparazitní pipety pro psy proti různým druhům hmyzu sajíci krev, hlavně blechám, nejrůznějším roztočům, klíšťatům a komárům. Přírodní netoxické složení zaručuje vhodnost použití i pro štěnata a březí feny. Poskytuje ochranu po dobu 30 dní.

Kód: 27393

Pipety proti blechám účinně chrání vaše zvířecí mazlíčky nejen proti blechám, ale také proti klíšťatům a dalšímu hmyzu sajícímu krev. Tyto spot on kapky proti blechám jsou praktické svým snadným a rychlým použitím. Postačí aplikovat obsah pipety přímo na tělo zvířecích mazlíčků (např. za krk) a ti jsou pak chráněni až po 30 dní.

V naší nabídce najdete repelentní pipety pro psy i kočky, ale vyberete si u nás i alternativu – obojky proti blechám. Spolehněte se na maximálně účinné přípravky proti blechám pro psy i kočky!