Repelent na vosy a sršně

3 položek celkem

Cena

90920
190920

Značky

Druh přípravku

Hmotnost

Objem

Škůdce

Značka

Vymazat filtry

Položek k zobrazení: 3
BROS sprej proti komarum a vosam pro DETI 90ml (0427)
90 Kč

Repelentní spray s příjemnou vůní poskytuje dětem účinnou ochranu před komáry a vosami. Vhodný pro děti od 1 roku. Vhodné i pro děti s jemnou a citlivou pokožkou.

Kód: 19387
ATAK Pěna proti vosám 300 ml - Přípravky proti hmyzu > Přípravky proti vosám a sršním
296 Kč

Přípravek ATAK souží k okamžité likvidaci vosích hnízd. Po jeho aplikaci pěna uzavře vstup do hnízda. Díky tomu se vosy nemohou dostat ven a zároveň je tak šíření insekticidních složek přípravku Atak Pěna proti vosám rovnoměrné a velmi účinné.

Kód: 17179
Biokill insekticid 1000 ml - Přípravky proti hmyzu > Přípravky proti mravencům
Novinka
920 Kč

Zásobní balení anitiparazitního a repelentního přípravku Bioveta Bio Kill 1000 ml lze použít k doplnění do postřikové nádoby. Postřik se používá k likvidaci lezoucího i létacího hmyzu. Bioveta Bio Kill 1000 ml je účinný proti proti mravencům, roztočům, blechám, štěnicím, švábům, rusům, vosám, rybenkám, mouchám, komárům i škůdcům potravin a tkanin.

 

Kód: 24185

Repelenty proti vosám a sršním mají za úkol udržet tento hmyz v bezpečné vzdálenosti od vaší osoby, když si chcete užít ničím nerušený pobyt venku. Díky obsaženým účinným látkám vám tyto přípravky poskytnou účinnou ochranu před vosami a sršni na několik hodin.

V nabídce naleznete i speciální repelent na vosy a sršně určený pro děti, který respektuje jejich citlivou pokožku.

Při používání repelentu se vždy řiďte bezpečnostními pokyny výrobce.