Lepové lapače na octomilky

13 položek celkem

Cena

19262
119262

Značky

Druh přípravku

Objem

Škůdce

Značka

Vymazat filtry

Položek k zobrazení: 13
965 lapac na octomilky a vosy
228 Kč

Octomilky, známé také jako vinné nebo octové, mušky jsou schopné detekovat vůně zralého ovoce a zeleniny z velké vzdálenosti. Stačí nechat mísu s ovocem na kuchyňské lince a velmi záhy si octomilky najdou cestu do vašeho domu. Tento hmyz je tak maličký, že se velmi snadno dostane dovnitř i štěrbinami kolem oken a dveří. Jakmile se ocitnou uvnitř, množí se velmi rychle (řekněme, že 5 krát rychleji). Snadným řešením proti takovému zamoření je Lapač na octomilky a vosy. Stejně tak účinně funguje v boji proti vosám. Lapač je řešený tak, aby mušky a vosy po vlétnutí dovnitř už nenašly cestu zpět. Může sloužit jak k snižování jejich výskytu, tak k monitorování úrovně zamoření.

Kód: 15373
napln melanogaster
262 Kč

Náplň do lapače na octomilky Maropak působí vábivě na octomilky druhu Drosophila Melanogaster, známé též jako vinné nebo octové mušky. Obsahuje přírodní potravinové látky a tak nepředstavuje riziko ani při použití v blízkosti potravin.

Kód: 15374
napln suzukii
262 Kč

Náplň do lapače na octomilky Maropak působí vábivě na nový, rychle se šířící druh octomilky druhu Drosophila Suzukii, která je nebezpečným invazivním škůdcem dozrávajících plodů ovoce s tenkou slupkou. Tato návnadová náplň obsahuje speciální kombinaci různých přírodních potravinových složek, které lákají právě tyto mušky. Neobsahuje žádné pesticidy.

Kód: 15376
Past na octomilky - Přípravky proti hmyzu > Přípravky proti octomilkám
106 Kč

Octomilky často poletují v blízkosti potravin, kde je užití chemických postřiků proti hmyzu problematické. Past na octomilky BROS je řešená tak, aby po vlétnutí dovnitř hmyz už nenašel cestu zpět. A co přinutí octomilky, aby se do lapače chytily? 100% přírodní návnadový roztok, jehož přítomnost potravinám neškodí.

Kód: 19154
Náhradní náplň do lapače octomilek - Přípravky proti hmyzu > Přípravky proti octomilkám
49 Kč

Náplň do lapače BROS působí vábivě na mušky po dobu 1 měsíce. Díky náhradní náplně do lapače octomilek můžete jeho životnost prodloužit o dalších 30 dní. 100% přírodní návnadový roztok nepředstavuje riziko ani při použití v blízkosti potravin. Stačí je naplnit, uzavřít a zavěsit.

Kód: 19155
minimonitor octomilky
132 Kč

Malá past sloužící pro přilákání a odchytu octomilek neboli vinných mušek. Součástí balení je 10 ml náplně.

Kód: 15496
mini past na octomilky zluta
132 Kč

Malá past sloužící pro přilákání a odchytu octomilek neboli vinných mušek. Součástí balení je 10 ml náplně.

Kód: 15495
Stop set žluté lepové šipky k odchytu hmyzu 5ks. - Přípravky proti hmyzu > Přípravky proti octomilkám
27 Kč

Použijte proti hmyzu jeho smysly. Vsaďte na žluté lepové šipky, na které sednou jako na lep molice, smutnice, vrtule, dřepčíky, nosatci, létává imaga mšic i octomilky. Stopset žluté lepové šipky pomáhají odchytávat škůdce na pokojových rostlinách i v zeleninových záhonech.

Kód: 17115
lapac octomilek 1
25 Kč

Lepová past na mouchy a létající hmyz ve tvaru válce. Výhodou této pasti je její jednoduchá manipulace a okamžité použití.

Kód: 44720
kuchynsky lapac
143 Kč

Lepový lapač ve tvaru válce na odchyt octomilek, much a jiného obtížného létajícího hmyzu.Pro dlouhodobou ochranu bez chemických a insekticidních látek.

 

Kód: 15766
biocont mucholapka
129 Kč

Transparentní mucholapka na létající hmyz bez atraktantu. Vhodná na okenní tabule a jiné svislé povrchy.

Kód: 25709
muskaset octomilky cmyk kopie
69 Kč

Muskaset - octomilky je lapač speciálně vyroben pro přilákání a odchyt octomilek znamých také jako vinné mušky. Mušky láká na návnadový roztok, který je na přírodní bázi, vyhovuje tedy i těm, kteří nechtějí mít doma zbytečně chemické produkty.

Kód: 17325
muskaset
19 Kč

Okenní mucholapka s atraktantem je ideální pro domácnosti, jídelny, kanceláře a kuchyně.

Kód: 40608

Lapače octomilek patří k účinným prostředkům, jak se doma zbavit těchto otravných malých mušek. Jeho použití je velmi jednoduché a zcela bezpečné.

Lapač na octomilky v sobě ukrývá speciální návnadový roztok, který je pro octomilky silným lákadlem. Díky němu do lapače vlétnou, ale už se z něho nedostanou ven. O lapač se nemusíte starat – stačí jej umístit na místo, kde se octomilky vyskytují, a po uplynutí doby garantované výrobce buď vyměnit celý lapač, nebo náplň.

Použití lapačů na octomilky je bezpečné i v blízkosti potravin – návnadové roztoky bývají přírodního původu, takže se nemusíte bát nebezpečných chemikálií v domácnosti.