Lepová past na létající hmyz k zavěšení

Kód: 15766
143 Kč 118 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
23.3.2023

Lepový lapač ve tvaru válce na odchyt octomilek, much a jiného obtížného létajícího hmyzu.Pro dlouhodobou ochranu bez chemických a insekticidních látek.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Charakteristika produktu

Kuchyňský lapač k zavěšení je určený především na odchyt octomilek (Drosophila), mouchy domácí (Musca domestica) a dalšího obtížného létajícího hmyzu. Tato lepová past je bezpečná a účinná. Je to vhodná alternativa klasické mucholapky do kuchyní, domácností, skleníků, zimních zahrad apod. Lepová past má křiklavě žluté zabarvení, které je pro hmyz velmi atraktivní. Létající hmyz se nalepí na lepovou plochu a zůstane přilepený. Tím, že se jedná pouze o lepkavou plochu bez atraktantu, nevábíte tak mouchy či jiný hmyz z venkovního prostředí do místností. Lapač vydrží aktivní po celé léto.

Návod k použití

Můžete jej kdekoliv položit nebo pověsit za háček na místa, kde se vyskytuje nežádoucí hmyz. Lepidlo je nevysychavé a účinné do té doby než se celý povrch zaplní odchyceným hmyzem.

Balení

1ks volně v kartonové krabičce
výška cca 26 cm

Upozornění související s bezpečností

Při umísťování dávejte pozor, aby lepivá část nebyla v dosahu domácích dětí a zvířat. Nevyvěšujte na přímé slunce a do průvanu. V případě potřísnění rukou lepidlem ho lze odstranit vodou a mýdlem.

Používejte biocidy bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace na výrobku.

Nekopírujte texty ani fotografie.
Tento text je chráněn autorským zákonem. K jeho použití potřebujete předchozí písemný souhlas redakce webu www.potapnicek.cz

Doplňkové parametry

Kategorie: Přípravky proti mouchám
Záruka: 2 roky
Druh přípravku: Lepový lapač
Škůdce: Moucha, Mšice, Octomilka
Značka: Samura s.r.o.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: