Monsanto Europe

343
7421343742

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

 • roundup flexi Kód: 17113
  Roundup Flexi 280ml Postřikový neselektivní herbicid ve formě koncentrátu k hubení vytrvalých a jednoletých plevelů
  Vyprodáno Značka: Monsanto Europe Záruka: 2 roky

  Roundup Aktiv je herbicidní koncetnrát určený k přípravě roztoku k postřiku k hubení vytrvalých a jednoletých plevelů na orné půdě, v ovocných sadech (mimo broskvoň), vinohradech, k likvidaci starých porostů trávníků pro jejich obnovu a na nezemědělské půdě, k likvidaci nežádoucí vegetace. Ničí plevele i s kořeny. Koncentrát až na 14 litrů postřiku.

  503 Kč
 • Roundup Gel 150ml 004085 Kód: 17114
  Roundup gel 150ml neselektivní herbicid ve formě gelu k přímé aplikaci k hubení jednoletých a vytrvalých plevelů
  Vyprodáno Značka: Monsanto Europe Záruka: 2 roky

  Roundup gel je neselektivní listový herbicid určený k hubení jednoletých a vytrvalých plevelů s hlubokým kořenovým systémem včetně trav, kopřivy dvoudomé a bršlice kozí nohy. Tento herbicid je ve formě gelu, což umožňuje jeho snadnou a přesnou aplikaci. Je ideální k použití v květinových a zeleninových záhonech, trávnících i na chodnících, kde je provedení postřiku obtížné. Hubí plevele včetně kořenů.

  343 Kč
 • roundup klasik orez Kód: 17323
  Roundup Klasik Pro 1l neselektivní listový herbicid
  Skladem Značka: Monsanto Europe Záruka: 2 roky

  Postřikový herbicidní přípravek ve formě kapalného rozpustného koncentrátu k hubení vytrvalých a jednoletých plevelů na orné půdě, v ovocných sadech, vinohradech, k likvidaci starých porostů trávníků pro jejich obnovu a na nezemědělské půdě, k likvidaci nežádoucí vegetace.

  742 Kč

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem