VICTOR - Elektronická past na myši Multi-Kill

Kód: 15530
4 820 Kč 3 983 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
23.3.2023

100% úspěšnost usmrcení hlodavce. VICTOR - Elektronická past na myši Multi-Kill zabíjí myši pomocí vysokonapěťového výboje během několika sekund. Multi-Kill je účinnější než tradiční pastičky. Na jedno nastavení zabije až deset myší - ideální na chaty.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Charakteristika produktu

Myš je zabita pomocí vysokonapěťového výboje během několika sekund. Multi-Kill je účinnější než tradiční pastičky. Oproti ostatním elektronickým pastem má výhodu, že zabije na jedno nastavení až deset myší. Usmrtí až sto padesát myší na jednu sadu baterií. 100% úspěšnost usmrcení hlodavce.
Victor - elektronická past na myši Multi-Kill je velmi snadno ovladatelná. Zkosené sloupce udrží myš na místě a zabrání jí v útěku. Dvoje schůdky umožňují dvojí vstup. Oddíl "Shock N’ Drop Chamber" se otáčí a přesouvá myši do sběrné zásuvky. Mrtvého hlodavce se nemusíte dotknout, ani jej vidět.
Určeno výhradně k použití ve vnitřních prostorách. Bez použití chemických látek a jedů, lze tedy použít v prostorech, kde se pohybují děti a domácí zvířata. Past může být použita jednorázově nebo opakovaně. 

Funguje na 4 ks baterie typu “C”  baterie nejsou součástí balení !!!

návod k použití

Victor - elektronická past na myši Multi-Kill je velmi snadno ovladatelná. Umístěte tam, kde je zvýšený výskyt hlodavců, nejlépe podél zdi, schuky ke stěně. Při vkládání návnady dávejte pozor, abyste nenechali návnadu nebo jiný materiál přímo na kovových deskách, tím byste past aktivovali a vybili by se baterie.
Jako signál správného nastavení pasti jednou problikne zelené světlo. Na jedno nastavení usmrtí až deset myší. Usmrtí až sto padesát myší na jednu sadu baterií. Světlo nad vypínačem bude blikat zeleně po dobu až sedmi dnů od chycení prvního hlodavce. Žluté světlo bliká, když je sběrač plný, a červené světlo bliká, abyste věděli, kdy je čas k výměně baterií. 

Balení

1 kus v kartonové krabičce
Baterie nejsou součástí balení!!!

Upozornění související s bezpečností

Past je určena pouze pro použití ve vnitřních, suchých a čistých prostorách. Děti mladší 8 let, zvířata a osoby se sníženými fyzickými, smyslovými nebo mentálními schopnostmi by s pastí neměly přijít do styku.
Před použitím pasti si pečlivě přečtěte návod, který je přiložen v balení.

Používejte biocidy bezpečným způsobem. Před použitím si vždy přečtěte označení a informace o přípravku.

Nekopírujte texty ani fotografie.
Tento text je chráněn autorským zákonem. K jeho použití potřebujete předchozí písemný souhlas redakce webu www.potapnicek.cz

Doplňkové parametry

Kategorie: Přípravky proti myším
Záruka: 2 roky
Druh přípravku: Past
Škůdce: Hlodavec, Myš
Značka: Victor

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: