Klec na potkany, krysy a lasičky 50x17x20cm

Kód: 45758
572 Kč 473 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
23.3.2023

Citlivá odchytová past s jedním vstupem. Rozměry 50 x 17 x 20 cm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Charakteristika produktu

Model ZL50x17x20 patří do kategorie menších sklopců k odchytu škodné zvěře. Lze s ním líčit na potkany, krysy a lasičky.
Tato citlivá past s jedním vstupem, bezpečným zavíracím mechanismem a pojistkou proti otevření Vám zajistí, že Vám žádná škodná zaručeně neunikne. Sklopec ošetřen proti korozi Vám bude sloužit řadu let a můžete jej používat za každého počasí.
Model sklopce je oblíbený nejen u odchytových firem, mysliveckých spolků, chovatelů, ale i v běžných domácnostech. Instalace nášlapného sklopce je jednoduchá a zvládnou to i nezkušení začátečníci.

Mechanismus pasti funguje na systému mostu, který uzamkne zvěř uvnitř sklopce.

Manipulace se sklopcem je velice snadná a jednoduchá za pomoci bezpečného přepravního madla.

klec-potkan-krysa-lasicka-detail-uchytu

Návod k použití SKLOPCE:

  • Aby se na sklopec nepřenášel lidských pach, který může škodná zvěř vycítit a může ji tak odradit vstoupit dovnitř klece, doporučujeme využívat při manipulaci s pastí ochranné pomůcky (rukavice, kalhoty, košile s dlouhými rukávy), které zajistí snížení rizika přenosu lidského pachu na sklopec. 
  • Některé sklopce jsou zajištěny pomocí přepravních sponek, aby nedocházelo k pohybu při přepravě - tyto sponky prosím odstraňte (nůžky, štípací kleště) 
  • Jakmile máte připravenou past na potřebném místě, umístěte nástrahu. Nástraha se umísťuje na nášlapnou spouštěcí plochu a nad ni je možné umístit další nástrahu formou zavěšení. Zavěsit může závěsnou lžíci na vejce, granule, apod. nebo například závěsný bodec na uzeniny. K umístění nástrahy na nášlapnou spouštěcí plochu používejte kleště, aby nedocházelo k přenosu lidského pachu a opět je očekáváno, že jste vybaveni ochrannými pomůckami. 
  • Sklopec se nastraží tak, že po umístění nástrahy na nášlapnou spouštěcí plochu, která je spojena se spodním táhlem se zvednou vstupy do pasti, které se zajistí proti zavření horním táhlem a táhla se společně zajistí. Jakmile zvěř vstoupí do sklopce, šlápne na spouštěcí mechanismu, uvolní táhla a past sklapne. Někteří zákaznici preferují umístit nástrahu až po nastražení sklopce a rozhodnutí, kdy se bude umísťovat nástraha dovnitř je čistě na uživateli a jeho zručnosti. 
  •  Při přepravě odchycené zvěře by měl být sklopec zakryt, aby zvěř nebyla trápena a mělo by s ní být zacházeno důstojně.

UMÍSTĚNÍ SKLOPCE:

Sklopec je vhodný pro umístění na souši. Doporučujeme ho umístit do cesty, kudy chodí lovený škůdce. Velice vhodné je také maskování, aby sklopec působil na predátora přirozeně a nevyhýbal se mu. Dejte pozor, aby při zakrytí nedošlo k blokaci spouštěcího mechanismu.

Umístění nástrahy:

Návnada se umísťuje na druhém konci pasti od vstupu do odchytového sklopce. Pro pohodlné umístění návnady je možné využít vstupních dvířek. Nášlapný spouštěcí mechanismus je možné využít k umístění nástrahy, např. vajec do připravených otvorů.

klec-na-potkany-predni-vstupni-dvirka

Skladování:

Sklopce skladujte na suchém místě mimo dosah dětí.

Materiál:

Celá konstrukce sklopce je pozinkovaná a ošetřená proti korozi.

Rozměry:

velikost sklopce: 50 cm na délku, 17 cm na šířku a 20 cm na výšku
velikost ok pletiva: 25 x 25 mm
tloušťkou drátu: 1,8 mm

Hmotnost:

1 kg

Balení:

Sklopce jsou baleny do kartonových krabic

Bezpečnostní upozornění:

Ukládejte mimo dosah dětí.
Nastražené sklopce je nutné pravidelně kontrolovat, aby se chycené zvíře uvnitř netrápilo.

Používejte biocidy bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace na výrobku.

Nekopírujte texty ani fotografie.
Tento text je chráněn autorským zákonem. K jeho použití potřebujete předchozí písemný souhlas redakce webu www.potapnicek.cz

Doplňkové parametry

Kategorie: Přípravky proti potkanům
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: