Monitorovací past na šváby 4ks. 4 ks. lepových pastí na šváby včetně návnadových tablet

2 hodnocení
 

Balení obsahuje 4 kusy lepových pastí na odchyt švábů a rusů a 4 kusy návnadových tablet. Tablety se umístí doprostřed pasti a lákají šváby a rusy dovnitř. Lepová past slouží k odchytu a zároveň k sledování výskytu hmyzu všude tam, kde je chemický zásah nemožný či hůře proveditelný.

Dostupnost Do týdne v eshopu
Můžeme doručit do
29.7.2019
Cena 87,60 Kč bez DPH
106 Kč    
Kód produktu 15322
Značka Alcochem
Kategorie Přípravky proti švábům
Záruka 2 roky
 

Charakteristika přípravku

Lepové pasti jsou vhodnou pomůckou pro zjištění výskytu lezoucího škodlivého hmyzu. Také je lze použít přímo v boji proti švábům, rusům, rybenkám a dalším škůdcům. Past funguje velmi dobře díky nezasychajícímu lepidlu a vábivé složce, která šváby a další hmyz velmi láká. Lepová složka je odolná vůči vnějším vlivům, jak změnám teplot i vůči vlhkosti. Netoxické složení předurčuje past pro použití v místech, kde se nelze na chemické přípravky spolehnout, a to jak v domácnosti, tak i třeba ve skladech potravin, či ve zvířecích obydlích. Přípravek je bez zápachu.

Návod k použití

Odstraňte papírovou podložku, která chrání vrstvu lepidla, doprostřed lepidla položte tabletu která svou vůní šváby naláká do pasti. Po té past položte v blízkosti místa, kde se škůdci pohybují, např.: v blízkosti zdí, úkrytů, za kuchyňskou linku, na policích apod. Na plochu o rozloze 100 m² budete potřebovat 10 až 12 pastí. Past na šváby je z tvrdého papíru a připomíná tunel, takže pochytaný hmyz není příliš vidět a s pastí plnou hmyzu se dá dobře manipulovat aniž by se člověk k pasti přilepil nebo musel šahat na mrtvé šváby.

Skladování přípravku

Pasti uchovávejte v původních obalech v dobře větraných místnostech při teplotě + 5 °C až 35 °C . Výrobek by měl být skladován mimo potraviny, léky a krmiva. Chraňte před zdroji tepla a přímými slunečními paprsky. Skladujte mimo dosah dětí a zvířat.

První pomoc při zasažení

Přípravek nemá na zdraví člověka žádný negativní vliv. Přesto při manipulaci s pastí Temo Trap je nutné dbát běžných hygienických pravidel, stejně i pravidel bezpečné práce.

Balení

Obsahuje 4 ks pastí a 4 kusy návnadových tablet

Upozornění související s bezpečností

Lepová složka pasti se nesmí dostat do vodních zdrojů. Dojde-li k úniku lepu, k odstranění použijte gumové rukavice a materiál s vysokou savostí, jako je například písek, textil apod. Materiál znečištěný lepem uložte do označených obalů a zlikvidujte jej jako odpad. Znečištěné plochy omyjte čistícími prostředky a vodou. Za stálých podmínek je přípravek stálý. Při rozkladu vysokými teplotami či při požáru mohou vznikající plyny ohrozit zdraví.

 

Používejte biocidy bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace na výrobku.

Nekopírujte texty ani fotografie.
Tento text je chráněn autorským zákonem. K jeho použití potřebujete předchozí písemný souhlas redakce webu www.potapnicek.cz

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
5,0 2 hodnocení
Přidat hodnocení
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
Cockrach trapXL a&b Cockrach trapXL a&b
5
Avatar autora | 27.5.2019
Mám prvně.
Cockrach trapXL a&b Cockrach trapXL a&b
5
Avatar autora | 12.9.2018
*****
 
Provozovatel tohoto webu PEST TRADE solutions s.r.o., jako správce osobních údajů, zpracovává soubory cookies pro zlepšování prostředí webových stránek, analytické účely a cílenou reklamu. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.