Past na vosy a sršně

4 položek celkem

Cena

67328
167328

Značky

Druh přípravku

Hmotnost

Objem

Škůdce

Značka

Vymazat filtry

Položek k zobrazení: 4
Lapač vos BROS + 200ml návnadového roztoku - Přípravky proti hmyzu > Přípravky proti vosám a sršním
132 Kč

Lapače vos a much s návnadovým roztokem značky BROS jsou ideální pro chytání vos na zahradě, terase či na zahrádkách restaurací. Návnadový roztok obsahuje aromatické složky, které nalákají vosy dovnitř do lapače, z kterého se po té už nemohou dostat ven. Past na vosy BROS lez použít opakovaně a roztok do ní lze dokoupit.

Kód: 19158
BROS náhradní náplň 200ml do lapače vos - Přípravky proti hmyzu > Přípravky proti vosám a sršním
80 Kč

Náhradní náplň do lapače vos  a much značky BROS obsahuje aromatické látky, které vosy velmi přitahují. Po té, co vlétnou malým otvůrkem dovnitř, se už ale nemohou dostat ven a tak uvnitř během několika chvil uhynou. Lapač je vhodný pro použití na zahrádkách restaurací, terasách apod.

Kód: 19159
past na vosy nádobka
67 Kč

Past představuje snadné, účinné a univerzální použití pro odchyt různých druhů létajícího hmyzu (záleží pouze na použité návnadě)

Kód: 44723
Weitech Atrapa vosího hnízda Wazzp away - Přípravky proti hmyzu > Přípravky proti vosám a sršním
328 Kč

Maketa odpuzujíc vosy WazzzpAway velmi věrně imituje vosí hnízdo tak, že je k nerozeznání od toho, které si vosy samy stavějí. A protože jsou vosy velmi teritoriální a nestaví si hnízda v blízkosti jiných, místu, kde umístíte WazzzpAway, se raději obloukem vyhnou.

Kód: 11016

Pasti na vosy a sršně jsou osvědčeným způsobem, jak tento hmyz odlákat od vaší osoby či vašeho jídla například při venkovním posezení na zahradě či terase. 

Aromatická návnada, která se v pasti ukrývá, vosy a sršně spolehlivě naláká dovnitř. Mechanismus pasti pak zajistí, že se z ní hmyz již nedostane a během chvíle uhyne. Většina typů pastí na vosy a sršně se dá používat opakovaně – stačí jen dokoupit návnadový roztok.