Listová výživa pro orchideje 500 ml Listová výživa pro orchideje pro intenzivní kvetení

Kód: 18461
137 Kč 113 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
23.3.2023

Listová výživa pro orchideje podporuje u orchidejí zdravý, silný růst a bohaté kvetení. Jednoduchou pohodlnou aplikací na list a na vzdušné kořeny orchidejí zajistíme rostlině okamžitý příjem živin a nedochází k přemokření substrátu. Obsahuje mikroprvky a smáčedlo, které zajistí lepší pokrytí listů. Výrobek je připraven k okamžité aplikaci. Správným použiváním se odměníme zdravou a krásnou rostlinou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Charakteristika přípravku Listová výživa pro orchideje 500 ml

Listová výživa pro orchideje je pomocný rosltinný přípravek, který vedle hlavních živin obsahuje hořčík, bór, měď, železo, mangan, molybden, zinek a smáčedlo pro rovnoměrné pokrytí listů a pro usnadnění příjmu živin rostlinou. Přípravek je vhodný pro většinu orchidejí, zejména epifytických. Obsahuje základní živiny ve snadno a rychle přijatelné formě.
Hnojivo obsahuje základní živiny, mikroprvky a smáčedlo. Mikroprvky podporují využití hlavních a vedlejších živin pro správný růst a vývoj rostlin. Většina mikroprvků ovlivňuje i samotný růst. Například mangan, železo a měď ovlivňují fotosyntézu, proces při kterém rostliny využívají sluneční záření pro svůj růst. Mikroprvky jsou pro rostliny stejně tak důležité jako vitamíny pro lidi. Hnojivo s obsahem smáčedla napomáhá k lepšímu pokrytí listové plochy přípravkem a snadnějšímu příjmu živin rostlinou. Dále obsahuje látky zvyšující průnik účinných látek a živin buněčnými membránami a podporující růst a kvetení.
Nenahrazuje základní hnojení.

Návod k použití

Přípravek je určen k přímé aplikaci. Před aplikací láhev důkladně protřepejte. Aplikaci provádějte postřikem na listovou plochu a na vzdušné kořeny orchidejí. V období květu rostlinu přihnojujte 1x za týden, v období vegetačního klidu, kdy orchidej odkvetla, 1x za 2 týdny. Neaplikujte do květů! Nejvhodnější doba pro aplikaci je brzy ráno nebo v podvečer.

První pomoc při zasažení

Při styku s kůží: Odložit znečištěný oděv a ochranné pomůcky. Omýt velkým množstvím vody.
Při zasažení očí: Rozevřít oční víčka a vypláchnout velkým množstvím vody a vyhledejte lékařskou pomoc.
Při požití: Vypláchnout ústa. Vypít větší množství vody (0,5 l). Nevyvolávat zvracení. Pokud by se po požití výrobku objevily příznaky vážnějšího podráždění zažívacích orgánů nebo nevolnost, je vhodné vyhledat pomoc lékaře.

Skladování přípravku

Uchovávejte v původním obalu, při teplotě nad +5°C, odděleně od potravin, nápojů a krmiv. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Složení

Celkový dusík jako N  0,026%
Amonný dusík jako N 0,013%
Dusičnanový dusík jako N 0,013%
Fosforečnan rozpustný ve vodě, vodorozpustný draslík

Balení

Plastový obal s mechanickým rozprašovačem o objemu 500 ml.

Upozornění související s bezpečností

Nejezte, nepijte a nekuřte v pracovních prostorách. Před jídlem, kouřením a po práci s výrobkem si umyjte ruce vodou a mýdlem.

Používejte biocidy bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace na výrobku.

Nekopírujte texty ani fotografie.
Tento text je chráněn autorským zákonem. K jeho použití potřebujete předchozí písemný souhlas redakce webu www.potapnicek.cz

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Kapalná hnojiva
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: