VIGONEZ Lepové pásy do květináčů 10ks lepové lapače

 
 

Žluté lepové pásky k ochraně pokojových rostlin před škodlivým hmyzem.

Dostupnost Vyprodáno
Cena 94 Kč bez DPH
114 Kč
Kód produktu 38586
Značka Vigonez
Kategorie Přípravky proti smutnicím
Záruka 2 roky
Položka byla vyprodána...
 

Charakteristika produktu

Žluté lepové pásy pomáhají odchytávat škodlivý hmyz na pokojových rostlinách jako jsou mšice či molice. Zároveň velmi účinně vábí mnoho jiných druhů škůdců, např. svilušky, obaleče, zavíječe, trásněnky, vrtalky či smutnice. Pásy jsou určené k stálému monitoringu výskytu a snižovaní populační hustoty těchto létajících škůdců. Výrazná žlutá barva lepové desky připomíná barvy květů a tím přitahuje škodlivý hmyz, který se následně přilepí.
Lapače neobsahují škodlivé chemické přísady. Je vhodné je kombinovat s ostatními prostředky biologické ochrany rostlin. Jsou odolné vůči slunci a vodě.

Návod k použití

Lepové pásy do květináčů VIGONEZ vyndejte z obalu a odstraňte oboustrannou ochrannou vrstvu. Umísťují se na speciální tyčinky, které jsou součástí balení, pokud možno nad vrcholky rostlin. Pokud to není možné, měly by být rozmístěny tak, aby rostliny byly maximálně chráněny před přilepením se k lepovým pásům. Vysokou účinnost dosáhnete, pokud rozmístíte minimálně 10 lepových pásů na 50 m². Doporučuje se jejich rozmístění ještě před výskytem škůdců.

První pomoc při zasažení

Výrobek silně drží na pokožce, proto dojde-li ke kontaktu s kůží, zasažené místo umyjte nejprve jedlým či kosmetickým olejem a posléze teplou vodou a mýdlem. Budou-li přetrvávat zdravotní potíže, vyhledejte lékaře. S sebou nezapomeňte vzít zdroj informací o prostředku, jako je bezpečnostní karta či etiketa.

Skladování

skladujte výhradně v originálním balení při teplotě od 0°C do 30 0°C

Doba použitelnosti

3 roky od data výroby

Balení

 10 ks lepových pásků 7 x 14 cm + 10 ks plastových tyčinek

Upozornění související s bezpečností

Může poškodit zdraví při požití nebo při delším kontaktu se sliznicemi a pokožkou! Uchovávejte z dosahu dětí. Před použitím si přečtěte přiložené pokyny.

Používejte biocidy bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace na výrobku.

Nekopírujte texty ani fotografie.
Tento text je chráněn autorským zákonem. K jeho použití potřebujete předchozí písemný souhlas redakce webu www.potapnicek.cz

 

Podobné produkty

Druh přípravku Lepový lapač
Škůdce Smutnice
Značka Vigonez

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.