Protect Multibaiter velká deratizační stanička

 
 

Kvalitní uzamykatelná deratizační stanička ze silného plastu pro aplikaci i větších nástrah v plastových miskách. Na potkany, myši a krysy.

Dostupnost Vyprodáno
Cena 278 Kč bez DPH
336 Kč
Kód produktu 13019
Značka SLOM s.r.o.
Kategorie Deratizační staničky
Položka byla vyprodána...
 

Charakteristika produktu

Uzamykatelná průchozí deratizační stanička vyrobena z vysoce odolného plastu v jedinečné jakosti. Je odolná povětrnostním podmínkám, zároveň uzamykatelná a bezpečná
Oproti jiným deratizačním staničkám ma věrší prostor pro umístění nástrahy, což umožňuje použít i objemnější nástrahy jako je např. dvousložková deratizační návnada Protect revolution gel.
Deratizační stanička ochraňuje jedovou nástrahu před vnějšími vlivy, a tak prodlužuje její životnost.
Otevírací systém je na vrchu. Pomocí přiloženého klíče můžete staničku uzamknout a zamezit tak nežádoucímu kontaktu s jedem domácím zvířatům a dětem. Je tak pro neoprávněné osoby, domácí nebo hospodářská zvířata absolutně bezpečná.
Na zadní straně má dva úchyty pro upevnění staničky na zeď. Uvnitř je tyčka pro uchycení nástrahy ve formě bloků nebo pasty, aby se zabránilo úniku nástrahy mimo prostor staničky. Doporučujeme použít měkké gelové polštářky jako jsou např.Bros - měkká návnada na myši a potkany které jsou pro potkany velice lákavé nebo revoluční dvousložkovou deratizační nástrahu Protect Revolution. Deratizační staničku je vhodné označit samolepkou na deratizační staničku. informující o datu položení nástrahy a jejím typu.

Správné umístění a používání deratizačních staniček

Zařízení je vhodné umístit v blízkosti tras, po kterých se potkani nejčastěji pohybují. Deratizační staničky rozmisťujeme, podle míry zamoření v rozestupech 5 až 10 metrů. V případě většího zamoření, kdy dochází k rychlému zkonzumování nástrahy, nezvyšujeme množství použité jedové nástrahy, ale celkový počet staniček.
Pokud je výskyt potkanů evidentní, ale nedochází ke konzumaci nástrahy, zkuste nástrahy ve staničkách přesunout na jiné místo.

Rozměry

Rozměry staničky: cca 310 x 220 x 110 mm

Vyrobená ze silného plastu (polypropylen)

Balení

1 kus deratizační staničky včetně klíče. Stanička je dodávána bez návnady.

Používejte biocidy bezpečným způsobem. Před použitím si vždy přečtěte označení a informace o přípravku.

Nekopírujte texty ani fotografie.
Tento text je chráněn autorským zákonem. K jeho použití potřebujete předchozí písemný souhlas redakce webu www.potapnicek.cz

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.