Bio Plantella Žluté lepové lapače k odchytu květilky cibulové 5 ks lepová past

Kód: 41645
109 Kč 90 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
23.3.2023

Přírodní ochrana zeleniny (cibule, póru, česneku), ovocných stromů a rostlin proti květilce cibulové, vrtalce pórové a dalším škůdcům.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Charakteristika produktu

Lepové lapače, jejichž optimálně zvolená žlutá barva účinně láká do pasti rostlinné škůdce, jako jsou vrtalky a různé květilky, zvláště květilka cibulová, vrtule třešňová, mšice, obaleč jablečný, třásněnky (západní, chmelová, zahradní)....
Škůdce se po přiblížení k desce přilepí na rychle lepivý nátěr entomologického lepidla, které umožňuje rychlou lepivost i u velmi lehkých škůdců.
Desky mají dlouhodobou trvanlivost (až několik měsíců), jsou odolbé vůči výkyvům teplot a vlhkosti. Přiložené plastové kolíky umožňují snadné uchycení a jednoduchou aplikaci do půdy.
Desky jsou určeny také k monitoringu (zjišťování výskytu) škůdců.

použití

1-2 lepové desky / 2 m²
Lapače rozvěste na místech výskytu škůdců v úrovni výšky rostlin. k Zavěšení použijte přiložené plastové kolíky. Desky umísěte v blízkosti rostlin, avšak nesmí se přilepit na listy nebo větve.
Jakmile jsou lapače pokryty hmyzem nebo dojde k jejich zaprášení, vyměňte je za nové. Obvykle vydrží cca 6 týdnu po vyvěšení.

Odstraňte desky v době květu ovocných stromů, abyste předešli zachycování včel na deskách.

Skladování

Skladujte v původním obalu na suchém místě, odděleně od potravin, krmiv a chemikálií.

Složení

Účinná látka: polyizobutylen 4,8 g

První pomoc při zasažení

Výrobek silně drží na pokožce, proto dojde-li ke kontaktu s kůží, zasažené místo umyjte nejprve jedlým či kosmetickým olejem a posléze teplou vodou a mýdlem. Budou-li přetrvávat zdravotní potíže, vyhledejte lékaře.
Při náhodném požití: Vypláchněte ústa vodou,nevyvolávejte zvracení.
Při vyhledání lékařského ošetření informujte lékaře o přípravku, se kterým se pracovalo, poskytněte mu informace ze štítku, etikety nebo příbalového letáku a o poskytnuté první pomoci. Další postup první pomoci (i event. následnou terapii) lze konzultovat s Toxikologickým informačním střediskem: Telefon nepřetržitě: 224 919 293 

Balení

5 ks desek 210 x 148 mm + 5 ks plastových kolíků k uchycení
ochrana desek silikonovým papírem, chránícím lepidlo před vysušením, také v době, kdy desky delší dobu nepoužíváte

Upozornění související s bezpečností

Uchovávejte mimo dosah dětí. Při práci s deskami chraňte svou kůži i oči ochrannými prvky. Při požití nebo delším kontaktu se sliznicemi a pokožkou může poškodit zdraví. Při práci nic nekonzumujte ani nekuřte. Po aplikaci Stopset žlutých lepových šipek k odchytu hmyzu si umyjte ruce vodou a mýdlem.

Používejte biocidy bezpečným způsobem. Před použitím si vždy přečtěte označení a informace o přípravku.

Nekopírujte texty ani fotografie.
Tento text je chráněn autorským zákonem. K jeho použití potřebujete předchozí písemný souhlas redakce webu www.potapnicek.cz

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: