Weitech WK 0180 ultrazvukový odpuzovač myší Ultrazvukový odpuzovač myší a hmyzu na 90m2

 
  • 1 z 2
 

účinnost:  na plochu až 90m²
odpuzuje
: myši a lezoucí hmyz
napájení:  do zásuvky


Zbavte se obtěžujících škůdců bez použití chemie a s minimálními náklady na provoz. Elektronický plašič je účinný proti myším a lezoucímu hmyzu. Představuje ideální ochranu středně velkých místností jako jsou kanceláře nebo domácnosti, místnost o velikosti až 90m².

Dostupnost Vyprodáno
Cena 434,71 Kč bez DPH
526 Kč
Kód produktu 11002
Značka Weitech
Webová stránka značky weitech.com
Kategorie Přípravky proti myším
Záruka 2 roky
Položka byla vyprodána...
 

Tento produkt se již nevyrábí. Byl nahrazen  modernějším přístrojem WK0190

Jak Weitech WK 0180 funguje

Plašič myší a hmyzu funguje na principu zvuku o vysoké frekvenci. Tento zvuk je pro člověka neslyšitelný, pro škůdce je však
velmi nepříjemný. Vzhledem k tomu, že se frekvence zvuku neustále mění, škůdci si na něj nemohou snadno zvyknout .Přístroj je zcela bezpečný, můžete jej bez obav použít i v dětském pokoji nebo ložnici. Neublíží ani vašim domácím mazlíčkům. Plašič je vybavený vestavěnou noční lampičkou, která po zapnutí svítí tlumeným zeleným světlem. Vzhledem k malému odběru elektrické energie můžete plašič nechat trvale zapnutý. S minimálními provozními náklady získáte nepřetržitou ochranu před škůdci. Zbavte se obtěžujících škůdců bez použití chemie a s minimálními náklady na provoz. Elektronický plašič je účinný proti myším a lezoucímu hmyzu. Představuje ideální ochranu středně velkých místností jako jsou kanceláře nebo domácnosti, místnost o velikosti až 90m².

Výrobce uvádí životnost 30 let, na přístroj poskytujeme standardní, 24 měsíční záruku.

použití

Použití plašiče je velmi jednoduché, přístroj stačí jednoduše zasunout do běžné zásuvky na 230V. První účinky plašiče jsou viditelné už po třech dnech, plný efekt se projeví do dvou týdnů.
Pro nepřetržitou ochranu doporučujeme přístroj nechat trvale v provozu , zabráníte tak návratu škůdců.
Pro nejlepší výsledky umístěte další plašiče do okolních místností a podlaží.

Tip: Plašiče je nejlepší používat jako prevenci proti tomu aby se škůdci do domu nenastěhovali. Pokud již hlodavce doma máte, je nejlepší je nejdřív otrávit pomocí vhodné deratizační nástrahy. Doporučujeme Bros - měkká návnada, a až potom nasadit ultrazvukové plašiče.

Tip2: Při použití jakéhokoli typu ultrazvukového plašiče vždy platí, že je třeba umístit do každé místnosti jeden plašič. Ultrazvuk zdmi neprojde v dostatečné síle na to, aby vadil i škůdcům v sousední místnosti. Proto je lepší koupit více slabších přístrojů, než jeden výkonný, který by sice plošně pokryl celý dům, ale zdi jeho výkon utlumí stejně jen na jednu místnost.

Vhodné umístění

Při vybírání místa, kam umístit přístroj, je pro maximální účinek nutné vzít v úvahu to, že ultrazvuk neprochází pevnými překážkami . Také může být částečně absorbovaný měkkými materiály, jako jsou vysoké koberce, závěsy a podobně. Pro nejlepší výsledky volte takové umístění, aby se mohl zvuk z plašiče volně šířit. Díky tomu, že se ultrazvuk odráží od stěn, dokáže efektivně pokrýt celou místnost.

Plašič je bezpečný

Plašič myší a hmyzu je naprosto bezpečný pro lidi , nenarozené děti a domácí mazlíčky jako jsou psi a kočky. Nevystavujte prosím účinkům plašiče drobné hlodavce chované jako domácí mazlíčky (křečci, myšky, morčata…).

Balení, rozměry a hmotnost

Plašič dodáváme zatavený v plastovém obalu společně s českým návodem.
Rozměry: 24x19x63 mm
Hmotnost: 384g

Používejte biocidy bezpečným způsobem. Před použitím si vždy přečtěte označení a informace o přípravku.

Nekopírujte texty ani fotografie.
Tento text je chráněn autorským zákonem. K jeho použití potřebujete předchozí písemný souhlas redakce webu www.potapnicek.cz

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Provozovatel tohoto webu PEST TRADE solutions s.r.o., jako správce osobních údajů, zpracovává soubory cookies pro zlepšování prostředí webových stránek, analytické účely a cílenou reklamu. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.