Permanent Sprej proti mouchám 200 ml

 
 

Sprej proti mouchám Permanent působí dvojitým účinkem. Po aplikaci okamžitě usmrcuje zasažený hmyz. Navíc vytváří ochranný povlak, který po dobu několik týdnů chrání povrchy před dosedajícími škůdci. Permanent sprej působí velmi dobře také proti vosám, komárům a tiplicím.

Dostupnost Vyprodáno
Cena 123,14 Kč bez DPH
149 Kč
Kód produktu 18128
Značka Neudorff
Webová stránka značky neudorff.cz/neudorffcz/hl...
Kategorie Přípravky proti mouchám
Záruka 10 let
Položka byla vyprodána...
 

Charakteristika přípravku

Účinnou složkou přípravku Permanent sprej proti mouchám a dalšímu létajícímu hmyzu je pyrethrin. Jedná se o přírodní insekticidní látku získanou z kopretiny růžové. Při kontaktu s Permanent Sprej proti mouchám hmyz okamžitě hyne. Díky složení lze přípravek použít pro okamžité usmrcení škůdců, ale také pro ochranu povrchů, na které mouchy a další nenechavý hmyz často sedá. Ošetřit s ním můžete stěny, stropy, okenní rámy či lampy.

Návod k použití

Přípravek protřepejte a následně aplikujte na obtížný hmyz. Při ošetřování povrchu, nejprve otestujte na malém kousku, zda-li ho přípravek nepoškozuje. Plochy přicházející do styku s potravinami nejprve před ošetřováním zakryjte. Povlak na nežádoucích místech lze snadno odstranit omytím sodou či mýdlem. Vzhledem k tomu, že přípravek je jedovatý pro ryby a plazy, je nutné před ošetřováním zakrýt všechna akvária i jejich provzdušňování nebo ještě lépe, přemístit je na jiné místo. Při práci si chraňte oči ochrannými brýlemi, nejezte, nepijte ani nekuřte.

první pomoc při zasažení

Dojde-li k zasažení kůže, postižená místa okamžitě omyjte dostatečným proudem vody. Podobně postupujte i v případě, že se přípravek dostane do očí. Má-li postižený čočky, před vymýváním je nejprve vyndejte, je-li to možné. V případě náhodného požití vypláchněte ústa vodou, nepodávejte nic jíst ani pít a nevyvolávejte zvracení. Při vdechnutí zajistěte dostatek čerstvého vzduchu.

Skladování Permanent sprej proti mouchám i vosám

Permanent sprej proti mouchám i vosám skladujte v suchém a dobře větraném prostoru odděleně od nápojů, potravin a krmiv. Uchovávejte na chladném místě při teplotách od + 5°C do + 30 °C. Chraňte před mrazem.

Složení

Etanol < 55 %
Propan-2-ol < 15 %
Propan 5 %
butan cca 25 %
(R)-p-metha-1,8-diene 0,3%
pyrethrin vč. Cinerinu 0,4

Doba použitelnosti

10 let

Balení

Aerosolová bombička se sprejovým dávkovačem 200 ml

Upozornění související s bezpečností

Permanent sprej proti mouchám uchovávejte mimo dosah dětí. Přípravek patří mezi hořlaviny , proto dbejte následujících opatření. Chraňte před teplem, horkými povrchy, otevřeným ohněm a dalšími zdroji zapálení. Nestříkejte do ohně a podobně. Při nedostatečném větrání je možná exploze. Při zahřívání může dojít k roztrhnutí láhve. Permanent sprej je vysoce toxický pro vodní organismy . Zabraňte kontaminaci životního prostředí.

 

Používejte biocidy bezpečným způsobem. Před použitím si vždy přečtěte označení a informace o přípravku.

Nekopírujte texty ani fotografie.
Tento text je chráněn autorským zákonem. K jeho použití potřebujete předchozí písemný souhlas redakce webu www.potapnicek.cz

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Provozovatel tohoto webu PEST TRADE solutions s.r.o., jako správce osobních údajů, zpracovává soubory cookies pro zlepšování prostředí webových stránek, analytické účely a cílenou reklamu. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.