Loxiran sprej proti mravencům 750ml

 
Akce Efekt lupa
 

Výhodou Loxiran Aerosolu proti mravencům je snadná aplikace účinné látky z květů kopretin a její okamžitý účinek. Přípravek od německé firmy Neudorff je praktický pro rychlou likvidaci mravenců na malých plochách ve venkovních i vnitřních prostorách. V případě, že potřebujete proti mravencům zasáhnout na větší venkovní ploše, doporučujeme Loxiran -S. Pro dlouhodobou úplnou likvidaci v domácnosti je vhodný Loxiran Mravenčí bufet.

Dostupnost Vyprodáno
Běžná cena 280 Kč
Ušetříte 40 Kč (–14 %)
Cena 198,35 Kč bez DPH
240 Kč
Kód produktu 18371
Značka Neudorff
Webová stránka značky neudorff.cz/neudorffcz/hl...
Kategorie Přípravky proti mravencům
Záruka 2 roky
Položka byla vyprodána...
 

Charakteristika přípravku Loxiran sprej proti mravencům 750ml

Loxiran Aerosol je rychle účinkující přípravek k odstranění mravenců na terasách, balkónech, cestách i v obytných prostorách. Účinnou látkou je kombinace rostlinných olejů s přírodním pyrethrinem z květů kopretiny stračkolisté (Chrysanthemum cinerariaefolium). Po zaschnutí postříkaných částí je pro mravence látka stále toxická. Po ošetření Loxiran Aerosol přípravek působí okamžitě během několika vteřin. Přípravek působí proti všem druhům mravenců a to i mravencům faraon.

Návod k použití Loxiran sprej proti mravencům

Loxiran Aerosol aplikujte na mravenčí stezky. Postřik provádějte též na místa, kde se mravenci skrývají. Ve venkovním prostoru se stříká přípravek přímo do mravenišť nebo do škvír a štěrbin, zkrátka na všechna místa napadená mravenci.

Složení Loxiran sprej proti mravencům

Hlavní účinnou složkou jsou pyrethriny - výtažky z kopretiny stračkolisté ( Chrysanthemum cinerariaefolium ) v koncentraci 2,5 g/litr.
První pomoc při zasažení Loxiran Aerosol

V případě, že přípravek Loxiran Aerosol přijde do kontaktu s kůží, postižené místo ihned omyjte dostatečným množstvím vody. Pokud dojde k zasažení očí, důkladně vše vypláchněte vodou. Při čištění si vytáhněte kontaktní čočky, je-li to možné. Pokud Lorixan Aerosol náhodně požijete, důkladně si ústa vypláchněte vodou. Rozhodně ale nevyvolávejte zvracení, nic nejezte a nepijte a vyhledejte lékařskou pomoc. V případě vdechnutí zajistěte dotatek
čerstvého vzduchu. V případě nutnosti vyhledejte lékaře .

Skladování Loxiran Aerosol

Skladujte v originálním uzavřeném obale na suchém, temném a dobře větraném místě. Maximální teplota při skladování 30 °C. Skladujte odděleně od potravin, nápojů a krmiva.

Upozornění související s bezpečností

100px-GHS-pictogram-pollu.svg

VAROVÁNÍ

Údaje o nebezpečnosti:
H411 Toxický pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky.

Pokyny pro bezpečné zacházení:
P101 Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku.
P102 Uchovávejte mimo dosah dětí.
P273 Zabraňte uvolnění do životního prostředí.
P501 Odstraňte obsah/obal ve sběrně nebezpečného odpadu.

Používejte biocidy bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace na výrobku.

Nekopírujte texty ani fotografie.
Tento text je chráněn autorským zákonem. K jeho použití potřebujete předchozí písemný souhlas redakce webu www.potapnicek.cz

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Provozovatel tohoto webu PEST TRADE solutions s.r.o., jako správce osobních údajů, zpracovává soubory cookies pro zlepšování prostředí webových stránek, analytické účely a cílenou reklamu. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.