Francodex Sprej repelentní pes, kočka 250ml přírodní repelentní sprej pro psy a kočky

 
 

Přírodní repelentní sprej chrání psy a kočky proti jakémukoliv napadení parazity.

Dostupnost Vyprodáno
Cena 203,31 Kč bez DPH
246 Kč
Kód produktu 27369
Značka Francodex
Kategorie Antiparazitika
Záruka 2 roky
Položka byla vyprodána...
 

Charakteristika přípravku Francodex Sprej repelentní pes, kočka 250ml

Jedná se o repelentní sprej obsahující přírodní odpuzovače hmyzu z extraktu margózy a pyrethra, který chrání vaše psy a kočky proti napadení parazity. 95 % složek je přírodního původu, 10 % surovin z ekologického zemědělství. Díky mechanickému rozprašovači jeho použití nenarušuje ozónovou vrstvu.

Jak sprej používat

Před použitím lahvičku protřepejte. Nastříkejte rovnoměrně po celém těle. Pro maximální účinnost opakujte postup jednou týdně. V případě silného zamoření postup opakujte, dokud paraziti nejsou zneškodněni. Nepoužívejte pro koťata a štěňata mladší 3 měsíce nebo v průběhu těhotenství či kojení. Vyhněte se kontaktu s očima a sliznicemi

Složení spreje

VODA-květinová voda HAMAMELIS virginiana*-koko glukosid (A) glyceriD oleát-margosa EXTRAKT (CAS No. 84696-25-3): 5 %-VŮNĚ – KYSELINA CITRONOVÁ-sorban draselný-BENZOAN %-VŮNĚ – KYSELINA CITRONOVÁ-sorban draselný-BENZOAN SODNÝ-benzylalkohol-LIMONEN-GERANIOL (*Suroviny z ekologického zemědělství)

Balení

Plastový obal s mechanickým rozprašovačem o objemu 250 ml.

Skladování

Přípravek skladujte v originálním neporušeném uzavřeném obale. Uchovávejte na suchém, dobře větraném místě při teplotě vyšší než + 5 °C. Neuchovávejte v blízkosti potravin, léků, krmiv, dezinfekce ani u obalů od uvedených látek.

Doba použitelnosti

Přípravek spotřebujte do 2 let od data výroby uvedeného na obalu.

Upozornění související s bezpečností


Upozornění: P101-Při konzultaci s lékařem mějte k dispozici obal nebo etiketu výrobku. P102-Uchovávejte mimo dosah dětí. P103-Před použitím si přečtěte etiketu. P501-Likvidujte obsah/obal v souladu s místními předpisy.

Používejte biocidy bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace na výrobku.

Nekopírujte texty ani fotografie.
Tento text je chráněn autorským zákonem. K jeho použití potřebujete předchozí písemný souhlas redakce webu www.potapnicek.cz

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Provozovatel tohoto webu PEST TRADE solutions s.r.o., jako správce osobních údajů, zpracovává soubory cookies pro zlepšování prostředí webových stránek, analytické účely a cílenou reklamu. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.