Bird Free s magnetem Misky dlouhodobě odpuzující ptáky

 
Profi Efekt lupa
  • 1 z 2
 

Vypuďte ptáky ze staveb a dalších míst, kde působí škody svým hnízděním a hřadováním. Přírodní nechemickým odpuzovačem Bird Free s magnetem snadno umístíte na kteroukoli kovovou plochu a bez dalších zásahů okamžitě zahájíte boj proti obtížným ptákům jako jsou holubi, špačci, vrány či havrani a další. Nástraha působí 2 roky i déle.

Dostupnost Vyprodáno
Cena 177,69 Kč bez DPH
215 Kč
Kód produktu 13025
Značka Bird Free Ltd
Webová stránka značky bird-free.com/
Kategorie Ochrana proti holubům
Záruka 2 roky
Položka byla vyprodána...
 

Tento produkt je určen pro profesionální použití.
Určeno pouze pro použití vlastníkům osvědčení podle § 58 odst. 1, 2 a 3 zák. č. 258/2000 Sb. v pozd. zněních.

Charakteristika přípravku


Profesionální vizuální odpuzovač Bird Free vyvinuli v Jižní Koreji. Hlavním východiskem byl pro jeho autory fakt, že ptáci vidí i v ultrafialovém spektru. Díky tomu při pohledu na něj vidí plameny, z kterých mají přirozený respekt a strach. Obsahuje potravinářské oleje a další složky, které působí také na čichové vjemy ptáků . Přípravek nijak nepoškozuje zdraví živočichů, pouze mění jejich chování. Nechemický odpuzovač s magnetem můžete snadno a rychle umístit na kovové povrchy aniž by jakkoli došlo k poškození povrchu či stavby. Díky magnetu mistička stojí pevně i na šikmých plochách. Přípravek odpuzuje ptáky včetně holubů, vran, špačků atd.
Přípravek je vhodný pro odpuzování ptactva z míst, kde se pohybují dlouhodobě, nebo tam, kde mají tendence se pravidelně vracet. Jeho efekt je okamžitý a dlouhodobý. Bird Free účinkuje minimálně 2 roky, obvykle vydrží i déle. Díky olejovému složení se účinné složky z mističky za žádných povětrnostních podmínek neuvolňují. Přípravek nepodléhá ani extrémním teplotám ani vlhkému počasí.

Návod k použití

Odpuzovač ptáků s magnetem pokládejte na očištěné plochy, v jejichž blízkosti nejsou hnízda, výkaly ani další ptačí či jiné stopy. Jsou-li některé z vyjmenovaných věcí přítomny, opatrně je odstraňte. Za jistých okolností je vhodné provést i dezinfekci. Jednotlivé misky pokládejte mezi sebou v takové vzdálenosti, aby nebyla větší než je rozpětí ptačích křídel. Doporučené vzdálenosti mezi jednotlivými miskami uvádíme v sekci Umístění. Bird free s magnetem nepoužívejte v období, kdy ptáci sedí na vejcích či pečují o narozená mláďata.

Umístění odpuzovače Bird Free

Jednotlivé vzdálenosti mezi miskami odměřujte vždy od středu ke středu další misky. Dbejte na to, aby jednotlivé vzdálenosti nebyly větší, než je rozpětí křídel konkrétních ptáků, proti kterým odpuzovač kladete.

Proti holubům
1. Na místa, kde hnízdí a pravidelně se hřadují: 15 cm
2. Na místa, kde se během dne sdružují a odpočívají s výhledem na zdroj potravy: 20 cm
3. Na místa, kde se vyskytují nepravidelně: 25 cm
Proti rackům
Misky ve vzdálenosti 50 cm od sebe (1 m = 2 misky)
Abyste zabránili hnízdění racků, postačí umístit 9 x Bird Free ve vzdálenosti 30 cm od sebe
na místo, kde bylo v předchozích letech hnízdo.
Proti vranám a havranům
Misky ve vzdálenosti 30 cm od sebe
Proti špačkům
Misky ve vzdálenosti 20 cm od sebe
Proti vrabcům
Misky ve vzdálenosti 15 cm od sebe

Skladování přípravku

Bird Free skladujte na suchých tmavých místech odděleně od poživatin, krmiv a léků při teplotě do 30 °C. Zabraňte promrznutí přípravku. Neskladujte tam, kde hrozí riziko koroze plastů. Uchovávejte mimo dosah dětí a dalších nepovolaných osob.

Složení Bird Free

Inertní báze: > 88%
Aktivní látky (potravinové kvality): < 12%

První pomoc při zasažení

Dojde-li ke kontaktu s přípravku s kůží, otřete pomocí čisté látky či ubrousku zbytky přípravku a zasažené místo následně omyjte důkladně vodou a mýdlem. V případě, že se přípravek dostane do očí a jejich okolí, proveďte důkladné oplachování vodou a následně navštivte lékaře. Při náhodném pozření vypláchněte ústa vodou a ihned vyhledejte lékařskou pomoc. Přípravek se skládá z pevných částí, jejichž vdechnutí je málo pravděpodobné.

Balení

Přípravek je balen v krabičkách poi 15ti kusech. Uvedená cena je za jednu misku.
Hmotnost přípravku v jedné aplikační misce je 12,5 g.

Upozornění související s bezpečností

Uchovávejte mimo dosah dětí. Zabraňte úniku přípravku do povrchových i spodních vod. Při čištění místa, kde se chystáte pokládat Bird Free, je nutné mít ochranné pomůcky včetně gumových rukavic a prachového respirátoru. Přípravek může působit dráždivě na kůži a na sliznice. Během práce a po práci dbejte základních bezpečnostních a hygienických pravidel. Dojde-li ke kontaminaci oděvu, před dalším použitím ho vyperte. Zbytky přípravku a obaly likvidujte jako běžný odpad dle platných předpisů.

Používejte biocidy bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace na výrobku.

Nekopírujte texty ani fotografie.
Tento text je chráněn autorským zákonem. K jeho použití potřebujete předchozí písemný souhlas redakce webu www.potapnicek.cz

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Provozovatel tohoto webu PEST TRADE solutions s.r.o., jako správce osobních údajů, zpracovává soubory cookies pro zlepšování prostředí webových stránek, analytické účely a cílenou reklamu. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.