Bed Moat Pasivní past na štěnice

 
 

Past na štěnice určená pod nohy postele. Jedno balení obsahuje 4 kusy pastí. Past je vhodná pro zjištění přítomnosti štěnic v místnosti.

Dostupnost Vyprodáno
Cena 257,85 Kč bez DPH
312 Kč
Kód produktu 13022
Značka The Bed Moat
Kategorie Přípravky proti štěnicím
Záruka 2 roky
Položka byla vyprodána...
 

Charakteristika pasivní pasti na štěnice

Pasivní past na štěnice Bed Moat je vhodná při prevenci (zjištění výskytu) a pro snížení výskytu škůdců. Bílá miska nenápadného vzhledu zachytává bez použití chemikálií štěnice, které se snaží dostat do nebo z postele. Nádoba má velmi hladký povrch, takže se z ní štěnice nemají šanci dostat ven. Bed Moat
jako přípravek proti škůdcům hlídá vaše lůžko 24/7 . Pasivní past na štěnice je ideální pro preventivní užití a detekci škůdců ve vaši domácnosti. Pomáhá také snížit riziko dalšího šíření štěnic i po proběhlém zásahu. Bed Moat na štěnice můžete použít v domácnosti, ubytovnách, hotelech či institučních zařízeních.

Jak instalovat Bed Moat

Pro monitorování výskytu štěnic umístěte Bed Moat pod každou nohu postele nebo gauče, kde spí lidé nebo tráví denně alespoň několik hodin, tzn.: postele, pohovky, kancelářské židle, křesla, atd. Nohy nábytku by měly spočinout uprostřed pasti. Postel ani žádné její čáati se nesmí dotýkat stěn, aby štěnice neměli šanci dostat se do postele jinak než přes její nožky umístěné v pastech. Odstraňte deky, přikrývky či oblečení přečnívající z postele na zem. Nábytek odsuňte od stěny. Past nechte na místě minimálně po dobu 30 dní .
Po instalaci Bed Moat pravidelně kontrolujte, jestli se štěnice chytily. Kromě výskytu štěnic sledujte také stav misek. Všimnete-li si jakéhokoli poškození, jako jsou praskliny a jiná poškození. Poškozenou past ihned uzavřete do sáčku, zlikvidujte a nahraďte ji novou.

Popis pasti na štěnice bed moat

Vnější rozměry zařízení: 12 cm x 12 cm
Vnitřní příkop, kde se umísťují nohy nábytku: 10 cm x 10 cm.
Výška: 2,5 cm

Balení Bed Moat

Jedno balení obsahuje 4 kusy pastí na štěnice

Používejte biocidy bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace na výrobku.

Nekopírujte texty ani fotografie.
Tento text je chráněn autorským zákonem. K jeho použití potřebujete předchozí písemný souhlas redakce webu www.potapnicek.cz

Hmotnost 0.19 kg
Druh přípravku Past
Hmotnost 190 g
Škůdce Štěnice

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Provozovatel tohoto webu PEST TRADE solutions s.r.o., jako správce osobních údajů, zpracovává soubory cookies pro zlepšování prostředí webových stránek, analytické účely a cílenou reklamu. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.